Jump to content
IGNORED

Vode razne - ne mogu da napravim bazence


gospa buba

Recommended Posts

Ja šijem ladnu česmu, ponekad kad kupujem to je Akva viva uglavnom, gazirano slabo. Ok mi je i Prolom, Rosa mi ima ukus na mjetal, a kad je napolju vruće ili mamurlučno, volim da eksiram one dve slatke Akva vive od 0,75, breskvu i onaj žutać. Crvena mi ima ukus na tešku hemudžu.

Link to comment
  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    11

  • gospa buba

    9

  • kud u maglu Simoviću

    9

  • Singer

    9

braćo, voda je voda. sve ostalo je marketing

 

jeste ali qratz -_- dobio podatke istrazivanja kada smo radili onomad pitch za jednu domacu vodu. Rosa ubedljivo najbolja voda uz Prolom koji je van konkurencije (ali ne bi trebalo non stop da se pije)

 

Akvaviva je otprilike Pekam cesmovaca, a meni ima bas ukus tj. bezukus na cesmovacu

 

rosa ima neku drogu u sebi

 

 

+1

 

cepamo kuci iskljucivo Rosu, na poslu zakacim onu iz kancelarijskih automata, ne znam kako se zove ali podnosljiva je. Knjaz volim kad se ozderem.

 

Macke btw. najbolje vole prolom, ali ih retko castim :(

Edited by Caligula
Link to comment

Meni Rosa nekako "suši usta" u nedostatku bolje deskripcije.

 

Cepam ih sve, najčešće česmu onda Mivela i Knjaz a poslednjih godinu dana malo miksujem Akva vivu i Janu, zbog sitne đece mada neću da ih razmazim™ te i oni osete svežinu česme kad je ovako vruće pa je zajebano baš da sipaš flaširanu iz frižidera a opet, da im ne daješ baš baru™ iz flaše sa sobne temperature

Link to comment

ima neka fora sa vodom kada u njoj fale neki od minerala koji tebi takodje nedostaju, onda što je više piješ, više ti se pije. imam slučaj na šljaci sa onom iz balona. ne znam koja je.

 

učeni ljudi mi rekli da je fora da pronadješ dve, tri koje ti se svidjaju i da ih miksuješ. takodje suvi ostatak ne bi trebao da je preko 500

 

od 300 do 500 idealan u odnosu na naše područje

 

ne verujem da u ovako raspadnutoj zemlji vodovod jedini šljaka kao sat

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Macke btw. najbolje vole prolom, ali ih retko castim :(

 

ovo moram da probam sa svojim mackom, vec je usao u osmu godinu zivota pa valjda prolom deluje i na macije bubrege kao i na ljudske, preventiva ne skodi

 

da, ja sam ludovao pre 4 godine sa jamnicom pa je nestala iz tadasnjeg maxija te sam zaboravio na nju, nasao je u rodi pre neki dan ali mi vise nije isto ludovanje, dakle, i dalje samo knjaz milos zbog mehurica, da ih ima jos vise ne bi mi smetalo, na protiv

Edited by Pontijak
Link to comment

Svaka ima svoju ciljnu grupu.

Znam kad su neke švabe dolazile na tekmu ili pripreme, da su njihovi doktori skenirali sve vode i Rosa je odabrana, prosto zbog vrste napora igrača...

Ja kad sam imao pesak, doktor prepiručio Prolom kao najmanje lošu, ali i rekao da na 3-4 nedelje presečem sa nekom drugom par dana...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ja sam na moru pio sarajevski Kiseljak i moram priznati da me je ubedio..

mene ladno reklama sa sherbedzijom nagnala da kupm kiseljak :lolol: .

na nivou - videh je na polici i pomislih da joj dam shansu, a da nije reklame ne bih je registrovala medju onim silnim flashama

Link to comment

ako negde vidite homoljsku vodu Duboka, obavezno kupite. ima je po podrumima pića uglavnom.

izvanredan ukus. ima puno kalcijuma a malo natrijuma.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

6exYuj7.jpg

 

Badoit je zakon! Ali crveni ;)

 

20120604_025514.png

 

 

Inace, bejah u mnogo zemalja, probah mnogo voda kiselih, i mora se reci da je Knjaz pri vrhu...malo sta sam probao, da je od Knjaza bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...