Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce biti GOPov kandidat za Precjednika USofA?

    • D Donald Dak
      35
    • Bus III
      24
    • Pejotl (Krst, Rubin)
      8
    • Boranija
      4
  2. 2. Ko ce biti Dem's kandidat za Precjednika USofA?

    • Bice krunisanje
      30
    • Bice bek to d fjucr vija Vermont
      21
    • Bice OMajli (hu, bre?)
      1
    • Bajden ce da zajebe sve na kraju...
      16


Recommended Posts

 

STARLETA OPSEDNUTA IZBORIMA U AMERICI Stanija u kampanji Donalda Trampa!

Srpska starleta Stanija Dobrojević, koja trenutno boravi u Americi, ne krije da je podlegla euforiji pred predsedničke izbore u toj zemlji sledeće godine. Ona je otkrila da je njen kandidat za pobedu biznismen Donald Tramp.

126ahhf.jpg

- Opsednuta sam američkom predizbornom trkom za novog predsednika. Moj izbor je Donald Tramp - bez imalo dvoumljenja istakla je Stanija, koja u ovoj državi, nažalost, nema pravo glasa, jer u Americi ima samo radnu dozvolu.

Bez obzira na te zakonske norme, ona će, po svemu sudeći, makar marketinški biti deo Donaldove kampanje, čije ideje podržava. Da li je njena nakolonost prema ovom kandidatu deo opšte euforije u Americi zbog serije i TV emisije u kojoj je učestvovao ili je politički program u pitanju, ostaje da vidimo.

U svakom slučaju, ovaj plavušan očigledno ima nešto više, što se Dobrojevićevoj dopalo u odnosu na Džeba Buša i Hilari Klintnon, koji se takođe spominju u trci za predsednika 2016. godine, kada ističe mandat dosadašnjem Baraku Obami. Atraktivna starleta, koja je često isticala simbole Amerike na svojim bikinijima, mogla bi da doprinese Trampovoj kampanji.

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

moze li neko od vas koji blize i ozbiljnije pratite izbore da mi kaze kako se realno procenjuju bernijeve sanse na partijskim izborima? chicha je na americkoj levici radikalan koliko i trump na desnici. iz ovoga sto prica rekao bih i da je pametan bas onoliko koliko je trump glup i da je simpa bas onoliko koliko je trump oduran. 

 

nesto mi kaze da ce se sile mraka postarati da ga diskriminisu ili bar marginalizuju i izbace iz trke. ima li ikakve sanse da prodje prajmarije?

Link to comment

Minimalne. Polling stoji mnogo bolje nego što se očekivalo, ali polling u ovoj fazi je suštinski irelevantan. Hilary navlači daleko više para za kampanju što je obično presudan faktor, a pošto je centrist i žena od establishmenta svi je (opravdano) smatraju za više electable kandidata u zemlji gde je "socijalista" i dalje jako ružna reč.

Link to comment

da, kapiram da je hilari favorit raznih struktura, posebno tih koje cine da 'socijalista' bude ruzna rec. s druge strane, jebote, hilari!?!? njen imidz je toliko opterecen i ostecen svim i svacim. ne mogu ni da zamislim da ce prelomiti bilo koju zenu glasaca. potenciraju se bernijeve godine, a hillary je samo 6 godina mladja. 

Link to comment

Pre 7-8 godina niko nije ocekivao Obamu, nista ja ne bih iskljucio. Posebno sto na partijske izbore uglavnom izlaze clanovi koji su "ekstremniji".

Link to comment

A i na "Morning Joe" su opleli po njoj, sto je ipak skoro pa nečuveno od levo nastrojenih medija zbog frke sa mejlovima i serverom - tek će njeni problemi da počnu.

 

Ipak, teško će Sanders do kraja, iako nije nemoguce.

 

Evo i Bajden sada otvoreno razmišlja da se uključi u trku.

Link to comment

Pustite Bajdena, nagađaju da će Al Gore da uleti out of left field. Porekli su svi njegovi koje su pitali, što naravno samo znači da nešto kriju.

Link to comment

Ne ne, sto posto je neka zavera. Ne bi oni izmišljali.

 

Jedina je nepoznanica da li je Gore uspeo da obezbedi Sorajinu podršku...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...