Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce biti GOPov kandidat za Precjednika USofA?

    • D Donald Dak
      35
    • Bus III
      24
    • Pejotl (Krst, Rubin)
      8
    • Boranija
      4
  2. 2. Ko ce biti Dem's kandidat za Precjednika USofA?

    • Bice krunisanje
      30
    • Bice bek to d fjucr vija Vermont
      21
    • Bice OMajli (hu, bre?)
      1
    • Bajden ce da zajebe sve na kraju...
      16


Recommended Posts

aman ja sve vreme pričam o ukupnoj sumi :) uzimam da je Tramp težak 4 milijarde a da će konkurentna kampanja koštati 2 milijarde

 

Nisam skontao onda najbolje. Preskočio sam koju reč sigurno u onom prvom postu. Naravno da nema šanse da on uleti 2 milijarde, ali u nekom ludačkom scenariju u kome bi on bio kandidat na general election GOP-a ne bi mu trebalo toliko, našlo bi se dovoljno onih da ga finansiraju. Ima u ovom tekstu da je Romni fundraisovao manje od 500miliona a ostalo su super pekovi

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

Republikansko polje™ po svemu sudeci ce biti manje za jedan cvetak zanovetak... Rik Peri pred bankrotom, prestao da placa stafere, slobodni da traze druge poslove...

 

Fox mu upravo odao poslednju pomast, a klade se da ce Perijevi suporteri prigliti moderate kandidate, pre svega Kristija.

 

Ce vidimo...

Link to comment

Pa jeste, Mičigen je toliko propatio pod čizmom imigracije da ga samo zid na granici sa Meksikom može spasiti. 

 

trump.gif

 

Sviđa mi se ova tendencija da se mediji intenzivno trude da razložno objasne Trumpnado fenomen tako da ima smisla, umesto da prihvate da ga isključivo njihova fascinacija idiotlukom drži u svim vestima i na naslovnim stranama. "Moramo da pričamo non-stop o Trumpinatoru zato što ima visok name recognition koji mu daje naša neprekidna priča o njemu. More at eleven!"

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...