Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce biti GOPov kandidat za Precjednika USofA?

    • D Donald Dak
      35
    • Bus III
      24
    • Pejotl (Krst, Rubin)
      8
    • Boranija
      4
  2. 2. Ko ce biti Dem's kandidat za Precjednika USofA?

    • Bice krunisanje
      30
    • Bice bek to d fjucr vija Vermont
      21
    • Bice OMajli (hu, bre?)
      1
    • Bajden ce da zajebe sve na kraju...
      16


Recommended Posts

Ja bih ovu pricu ipak sveo na lovu.

 

Tramp sigurno nece potrositi polovinu svog net worth-a na ovu kampanju, koliko bi mu trebalo za ozbiljnu trku, jer se procenjuje da ce kampanja glavnih kandidata kostati oko 5 milijardi dolara. A ne verujem da ce praviti ozbiljnu fundraiser pricu na terenu, on nema program, vec soundbites.

 

Verujem da cemo uskoro videti postepeno ispadanje Trampa iz ciklusa vesti i okretanje kandidatima establismenta. Najvise cemu Tramp moze da se nada je da bude kingmaker kao, sta ja znam, Ros Pero. Naravno ukoliko mu cela prica ne dosadi.

 

News cycle je brz i nemilosrdan. Tramp opet rekao neku gadost o zenama? Yawn.

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Hazard:

 

Dobra primedba. Gledao sam neke ankete sa sva tri imena koje kazuju da i Hilari pada u tom slučaju, pa sam smetnuo s uma da to nije bitno pošto se za pojedinačne države gleda relativan pobednik.

 

@Vasa:

 

Na Forbsu piše da značajno precenjuje vrednost svog brenda i da je zapravo vredan svega 4.

http://www.forbes.com/sites/erincarlyle/2015/06/16/trump-exaggerating-his-net-worth-by-100-in-presidential-bid/

 

Evo i mizogine izjave, gnjusno, što bi Hrvati rekli.

 

 

On Friday, Trump told CNN that Fox host Megyn Kelly was “off base” in her questions during Thursday’s Republican debate, in which she pressed him over some of his past remarks on women.

“You know, you could see there was blood coming out of her eyes, blood coming out of her wherever,” Trump told CNN host Don Lemon.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Na Forbsu piše da je lagao i je vredan svega 4.

 

 

Na tu cifru i racunam, pretpostavljam da ce ozbiljne kampanje kostati oko 2 milijarde dolara komad, ako su prognoze tacne.

Link to comment
Odgovor GOPa na sve ovo? Izbacili Trampa sa geterniga u Gruziji™.

Vej tu gou, grend old parti. :frust: Demokracija na delu!

 

Izbacili ga zbog onoga sto je rekao o Megyn Kelly.

 

http://www.huffingtonpost.com/entry/trump-megyn-kelly-debate-fox-news_55c5f6b3e4b0f73b20b989a7?kvcommref=mostpopular

 

https://www.youtube.com/watch?t=179&v=up8hbWjYI34

 

na 3:00 :lolol:

 

Evo twitter exchange izmedju njega i Ericksona oko njegovog izbacivanja:

Trump 01.JPG

Link to comment

Tramp sigurno nece potrositi polovinu svog net worth-a na ovu kampanju, koliko bi mu trebalo za ozbiljnu trku, jer se procenjuje da ce kampanja glavnih kandidata kostati oko 5 milijardi dolara. A ne verujem da ce praviti ozbiljnu fundraiser pricu na terenu, on nema program, vec soundbites.

 

Verujem da cemo uskoro videti postepeno ispadanje Trampa iz ciklusa vesti i okretanje kandidatima establismenta. Najvise cemu Tramp moze da se nada je da bude kingmaker kao, sta ja znam, Ros Pero. Naravno ukoliko mu cela prica ne dosadi.

 

Pusti nas da sanjamo, okrutni realisto :mad:

 

transmetropolitan-17a-1321311709.jpg

 

3415465-21.jpg

Link to comment

Ma znam da su ga izbacili zbog tog idijotizma o Megan.

 

Ono sto meni nije jasno, da li je idijotima iz GOPa u racunu da drze podalje od mikrofona Trampa? Sto se on vise eksponira, sve ce vise budalastina da prosipa, i dodijace (valjda) narodu. Ovako mu samo idu niz dlaku...

 

Kreten do kretena...

Link to comment

el jebe izabrao касића za VP - FL/OH koalicija za dobijanje izbora, uloge su vec podeljene a cirkus se nastavlja; cirkusanti dobili naredjenje da el jebu&VP-ju ne sme dlaka da fali sa glave - sitne carke su dozvoljene ali obraz el jeba&касића ima da bude svetao:)

Link to comment

Pogledao lowlights, sve je zbilja jezivo. Od Trumpa i njegovog foliranja (ne znam sta mi je neprijatnije, sto ga nije blam to da prica, ili sto postoji neko ko u to moze da poveruje), do glavnog utiska, a to je da je cela ta ekipa ispala k'o iz nekog starog filma, ali koji je prestao da bude relevantan. Kao kao gledas neki film iz doba hladnog rata, pa ti sve nekako cudno i nezamislivo. U tom smislu najgori je onaj Captain GI Quarterback s tupavom facom i frizurom iz 1951. Will you take the pledge, ej...

Link to comment

Ja bih ovu pricu ipak sveo na lovu.

 

Tramp sigurno nece potrositi polovinu svog net worth-a na ovu kampanju, koliko bi mu trebalo za ozbiljnu trku, jer se procenjuje da ce kampanja glavnih kandidata kostati oko 5 milijardi dolara. A ne verujem da ce praviti ozbiljnu fundraiser pricu na terenu, on nema program, vec soundbites.

 

Verujem da cemo uskoro videti postepeno ispadanje Trampa iz ciklusa vesti i okretanje kandidatima establismenta. Najvise cemu Tramp moze da se nada je da bude kingmaker kao, sta ja znam, Ros Pero. Naravno ukoliko mu cela prica ne dosadi.

 

News cycle je brz i nemilosrdan. Tramp opet rekao neku gadost o zenama? Yawn.

 

tesko, nece izbaciti iz rijaliti soua klovna koji im uvecava gledanost

Link to comment

dok uvećava, neće ga izbaciti.

a ima još vremena do novembra 2016, Isus da sidje sa neba do tada bi dosadio gledaocima.

Link to comment

 

Pa to je ukupno za sve kandidate. I ovde piše da Klintonkina kampanja može izaći na milijardu ili dve, ali mislim da je ovo oko dve milijarde totalno preuveličano ali dobro to je moje mišljenje. Tako da ako pričamo o pola net wortha Trampa (za koji inače ne postoje dokazi da je 10 milijardi) to je za sve kandidate ukupno. 

 

Nezahvalno je prognozirati ali mislim da će se Tramp stabilizovati na nekih 20ak procenata unutar partije bar u narednih nekoliko nedelja. Prvi pol posle debate ga ima na 19 posto u Ajovi. A bump je očekivano dobila Fiorina koja polluje na 10. 

Link to comment

aman ja sve vreme pričam o ukupnoj sumi :) uzimam da je Tramp težak 4 milijarde a da će konkurentna kampanja koštati 2 milijarde

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...