Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mislim, dovoljno je pogledati što tu anegdotalno piše najveći Trumpov ćirlidersić, recimo odmah iznad. Kome se nije kazalo sve, nema mu spasa. Prezime Clinton žulja ga toliko da silazi sa zdravog razuma u niže predjele.

 

realno čovek da pogleda na kojoj ste strani ti anduril gandalf i eraser nema potrebe da čita o čemu se radi, samo kontra

Ja ne znam na osnovu cega ste bas tako sigurni. Mislim to mozda jeste neki generalni trend koji ce ubiti GOP za 20-30 godina (mada opet ko zna sta ce se desiti sve za 20-30 godina, na sta ce liciti sama GOP, i Dem, itd.), ali za 2020.?

 

Belci glasaju vise nego manjine, matorci glasaju vise nego mladi.

 

Pa pogledajmo ove izbore - nikada gori kandidat za republikanske strane, a Hilari umesto da vodi 15-20% vodi 5% po anketama. Jer je jednostavno Hilari za mnoge neubedljiv i nepopularan kandidat - nije dovoljno za mnoge izgleda samo da sa druge strane bude djavo.

 

Ako 2020. opet bude Hilari, neubedljivi i nepopularni kandidat sa jos 4 godine predsednikovanja pride, a sa druge strane bude ugladjen(iji) republikanac (Tramp je toliko pomerio granice da bi sada Pat Buchanan zvucao razumno), lako moze Hilari da prsne.

 

Kao da nisi čitao šta sam pisao. Jeste Tramp ekstremno loš kandidat ali ima appeal u midwestu, ima populističku poruku kakvo niko od onih 18 ostalih nije imao a bukvalno se kandidovao krem de la krem republikanaca. Ko od njih ima realan appeal na midwestu a da može da dobije nominaciju? Mislili su Voker, jok, mislili su Buš, on nema nijedno ni drugo, pisao sam već o Kruzu, Kejsiku itd. Demokrate su se najviše bojale Rubia jer on bi mogao da dobije Floridu, mogao bi da ima play u Nevadi a da ne izgube solidno crvene države. Ali i to je malo. Ne znam kako bi Rubio prošao u Ohaju, sve i da bi prošao dobro, to i dalje nije dovoljno, izbore bi verovatno odlučila Virdžinija. Ali to je najbliže što imaju. Latino kandidata i opet ne bi dobio verovatno.

 

OK, znaci priznajes da su price da je Huma agent ISIS i da Hillary ima veze sa KKK teorija zavere.  Onda naknadno ubacijes mejlove u pricu, jer to otprilike jedna jedina afera za koju imate dokaze.  Onda objasnjavas sledecu teoriju zavere (Hillary je ageny Saudijske Arabije) sa "jasno je kao dan".  I na kraju kakve veze sad ima tu Joe Arpaio i ko je protiv njega?

 

 

 

Au brate nemoj da se ljutiš ali ne znam kako da ti odgovorim na ovo. A što se Arpaja tiče kažem ti da je Soroš dao 2 miliona dolara samo da bi on izgubio u svojoj trci u Arizoni jebote a zamisli koliko je dao Hilari i koji uticaj ima na nju.

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne brini se neće planeta nikuda, a temperatura će da šeta tamo vamo i kad nestanemo sa ove planete kao što je bilo i dok nismo evoluirali u industrijalce

 

:isuse:

Link to comment

mislim, dovoljno je pogledati što tu anegdotalno piše najveći Trumpov ćirlidersić, recimo odmah iznad. Kome se nije kazalo sve, nema mu spasa. Prezime Clinton žulja ga toliko da silazi sa zdravog razuma u niže predjele.

Кад ти се завршава смена? 

Иначе на левици мук...

:s_c:

Link to comment

:isuse:

šta konkretno nije tačno od ovoga što sam napisao?!

 

Inače ne znam da li si u toku ali temperatura stagnira zadnjih godina, svi "modeli" koji su predviđali haos su omašili žestoko dakle...malo realnosti nije na odmet.

Link to comment

Numerous emails from the Chairman of Hillary Clinton’s presidential campaign incongruously refer to food items such as pasta, cheese pizza, ice cream – which 4chan users say is a code language used by child sex ring participants:

 

For anyone who hasn’t been paying attention, the elite are heavily into pedophilia and satanism because these are ways for them to (1) prove they are sociopathic enough to be trusted with great crimes, and (2) prove that they can trust each other, despite being sociopaths.  They all have the dirt on each other.  (4) Satanic ritual abuse is used to create controllable split personalities, like in the Manchurian Candidate.  (5) Lucius needs his Loosh.

 

"auh" šta? analitika nekog 4chan juzera? lol

 

možda da malo manje zagađuješ topik glupostima i opskurnim medijima? ne moraš biti baš toliki post-truth/fact fanboy.

Link to comment

šta konkretno nije tačno od ovoga što sam napisao?!

 

Inače ne znam da li si u toku ali temperatura stagnira zadnjih godina, svi "modeli" koji su predviđali haos su omašili žestoko dakle...malo realnosti nije na odmet.

 

:isuse: :isuse:

Link to comment

 

"auh" šta? analitika nekog 4chan juzera? lol

 

možda da malo manje zagađuješ topik glupostima i opskurnim medijima? ne moraš biti baš toliki post-truth/fact fanboy.

jesi li pogledao mailove na prvom linku? Ono definitivno nije o naručivanju hrane dakle šifrovano jeste, samo je pitanje šta.

 

 

 

:isuse: :isuse:

 

Ne umijem da komuniciram na taj način, izvini.

Link to comment

Inače ne znam da li si u toku ali temperatura stagnira zadnjih godina, svi "modeli" koji su predviđali haos su omašili žestoko dakle...malo realnosti nije na odmet.

 

2016GlobalNumbers_TopTenYearsUpdate.jpg

Link to comment

2016GlobalNumbers_TopTenYearsUpdate.jpg

 

https://stevengoddard.wordpress.com/2014/06/23/noaanasa-dramatically-altered-us-temperatures-after-the-year-2000/

 

muka mi je da tražim, ima nešto i do toga što mjerne stanice (dosta njih) postavljaju na mjesta koja su pod uticajem lokalnog zagrijavanja

 

http://www.foxnews.com/tech/2010/02/26/climate-data-compromised-by-heat-sources.html

 

http://dailycaller.com/2016/02/26/scientists-finally-admit-climate-models-are-failing-to-predict-global-warming/

 

ima još dosta toga, samo treba imati svoje mišljenje o nečemu 

Link to comment

ima još dosta toga, samo treba imati svoje mišljenje o nečemu 

 

Treba imati misljenje o necemu, ali ne treba obavezno imati pojma o bilo cemu. Slika i prilika modernog coveka. Ako ovako nastavis, unfollowace te NSA na Twitteru jer si neozbiljan.

Link to comment
×
×
  • Create New...