Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta je ovde teorija zavere? Ovo za Humu i ovo za kkk. Da je neko drugi ovo napravio sa mejlovima neki niži činovnik bilo bi baci ključ. Ovo za Saude je isto jasno kao dan..Soroš sasuo 2 miliona protiv jebenog Dzo Arpaja, o čemu da pričamo kod Hilari, tu se ni ne zna cifra

 

OK, znaci priznajes da su price da je Huma agent ISIS i da Hillary ima veze sa KKK teorija zavere.  Onda naknadno ubacijes mejlove u pricu, jer to otprilike jedna jedina afera za koju imate dokaze.  Onda objasnjavas sledecu teoriju zavere (Hillary je ageny Saudijske Arabije) sa "jasno je kao dan".  I na kraju kakve veze sad ima tu Joe Arpaio i ko je protiv njega?

 

 

Isto se cuje i sa druge strane. Ovo su fakti i zasnovano na postupcima Hilari i njenih surogata. A ovo drugo su lazi i blacenje.

 

Evo npr jednog od tih faktickih izjava. Mislim jebe mi se za Trumpa ali aj odgledaj ovo smece bez da se ispovracas i reci mi da su to fakti

 

 

Da, i posto su za vas Hillary i Trump u najgorem slucaju "dve strane iste medalje" onda sve mora da se izjednacava?  Sve sto je navedeno za Trumpa (zid od 30m duz cele granice koji ce Mexico da plati, stvaranje neke stormtrooper paravojske za deportaciju 12 miliona ljudi, krivicno gonjenje politickih protivnika, mesanje u nezavisno sudstvo, zabrana ulaska svim muslimanima u USA) sve je to doslo direktno iz Trumpovih usta.  

 

I da, svima vama se jebe za Trumpa.  Ali opet, malo vise vam se jebe za Hillary.

Link to comment

@WTF ... mene samo čudi kako ne primećuješ još jednu razliku : Hillary je pravila sranja (dosta očigledna korupcija, mailovi, ekipica™ i sl.), a Trump najavljuje gluposti koje skoro sigurno neće moći da ostvari (čak i da postane predsednik).

Naravno, stvarno mislim da je daleko gore da Trump bude predsednik (i nadam se da nećemo imati prilika da saznamo kako bi to izgledalo), ali je problem što ti uopšte ne priznaješ je Hilari loš kandidat

Link to comment

OK, znaci priznajes da su price da je Huma agent ISIS i da Hillary ima veze sa KKK teorija zavere.  Onda naknadno ubacijes mejlove u pricu, jer to otprilike jedna jedina afera za koju imate dokaze.  Onda objasnjavas sledecu teoriju zavere (Hillary je ageny Saudijske Arabije) sa "jasno je kao dan".  I na kraju kakve veze sad ima tu Joe Arpaio i ko je protiv njega?

 

 

 

Da, i posto su za vas Hillary i Trump u najgorem slucaju "dve strane iste medalje" onda sve mora da se izjednacava?  Sve sto je navedeno za Trumpa (zid od 30m duz cele granice koji ce Mexico da plati, stvaranje neke stormtrooper paravojske za deportaciju 12 miliona ljudi, krivicno gonjenje politickih protivnika, mesanje u nezavisno sudstvo, zabrana ulaska svim muslimanima u USA) sve je to doslo direktno iz Trumpovih usta.  

 

I da, svima vama se jebe za Trumpa.  Ali opet, malo vise vam se jebe za Hillary.

 

 

Na stranu ono sto prosecnog Srbina tera od Hilari a to su B&B tj Bil i Bombardovanje, kod mene je slucaj to sto Ameri koje imam na fejsu u velikoj meri gutaju, seruju i veruju u ovakve budalastine kao sto su na klipu gore, pa mi posle nekog vremena bude malo muka. Mislim car jos zavrsi pricu sa "There is literally not a thing that was exaggerated." Pa mislim stvarno. Bukvalno kao da su preslikali Tadicev playbook.

 

Od Trampovaca na FB imam samo jednog full fledged LGBT i trump supportera koji koliko vidim pomaze omladinu u Makedoniji :D 

Link to comment

 

I da, svima vama se jebe za Trumpa.  Ali opet, malo vise vam se jebe za Hillary.

 

Da se nadovezem na Lezilebovicha - ja razumem apsolutno perspkektivu vas u Americi ali i vi treba da razumete perspektivu onih van - nekoga daleko vise zanima da li ce Hilari u stilu svojih prethodnika da bombarduje jos 3 zemlje nego da li ce Tramp da dize zid na granici s Meksikom. Nekome je bitnije od antimuslimanske retorike Trampa Hilarijin hladnoratovski stav prema Rusiju i ,,zlom Putinu". I tako dalje.

 

Za mene bi npr. Ron Pol bio najbolji predsednik ikada zbog svog pacifizma i spoljne politike a to da li bi privatizovao sve skole u Americi jer je liberterijanac mene realno ic ne zanima (dok bi tebe i Erasera i ObiWa itekako zanimalo i to mi je skroz jasno naravno).

 

Mislim ja bi voleo da me izbori u SAD doticu koliko i oni u Danskoj ili Juznoj Koreji ali ne doticu. Bas cudno da na pretezno srpskom forumu ljudi gledaju Hilari prevashodno iz ugla spoljne politike. Samo, to je potpuno legitimno i OK, kao sto je i legitimno i OK biti u fazonu ,,mora se glasati za manje zlo" ako zivis u SAD.

Link to comment

Da se nadovezem na Lezilebovicha - ja razumem apsolutno perspkektivu vas u Americi ali i vi treba da razumete perspektivu onih van - nekoga daleko vise zanima da li ce Hilari u stilu svojih prethodnika da bombarduje jos 3 zemlje nego da li ce Tramp da dize zid na granici s Meksikom. Nekome je bitnije od antimuslimanske retorike Trampa Hilarijin hladnoratovski stav prema Rusiju i ,,zlom Putinu". I tako dalje.

 

Za mene bi npr. Ron Pol bio najbolji predsednik ikada zbog svog pacifizma i spoljne politike a to da li bi privatizovao sve skole u Americi jer je liberterijanac mene realno ic ne zanima (dok bi tebe i Erasera i ObiWa itekako zanimalo i to mi je skroz jasno naravno).

 

Mislim ja bi voleo da me izbori u SAD doticu koliko i oni u Danskoj ili Juznoj Koreji ali ne doticu. Bas cudno da na pretezno srpskom forumu ljudi gledaju Hilari prevashodno iz ugla spoljne politike. Samo, to je potpuno legitimno i OK, kao sto je i legitimno i OK biti u fazonu ,,mora se glasati za manje zlo" ako zivis u SAD.

 

Meni se samo cini da ipak niste procitali sta je sve Tramp izjavljivao na temu spoljne politike.

Zasto izostavjate najavljena zaostravanja sa Kinom ili Iranom?

Odakle spekulacija da pojacani americki nacionalizam nece rezultirati vecim spoljnim sukobima? Na kojim iskustvima to bazira?

Odakle sigurnost da ce neko ko ocigledno nema pojma o spoljnoj politici biti manja opasnost na celu najvece vojne sile na planeti?

https://foreignpolicy.com/2016/11/03/trump-is-less-hawkish-than-hillary-who-cares-clinton/

Link to comment

Baba Avramovic je nekako uspela i u ovu pricu da se uvuce.

Mora joj se priznati da za nekog bez trunke ikakvog talenta PR osecaj za filing joj je neverovatan.

Na koji nacin sta i kako cim sam video njusku nije mi palo na pamet da se udubljujem dalje.

Link to comment
×
×
  • Create New...