Jump to content
IGNORED

Trump this!


Њујоркер

Trump this!  

68 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovaj poll, bar za demokrate, je iz Iowa, ne nationwide.

 

Oba su iz Ajove. Sad vidim da nisam napisao, mislio sam da se podrazumeva jer sam napisao da je DM Register

Link to comment
  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    649

  • Budja

    616

  • Weenie Pooh

    576

  • 3opge

    342

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima i ovo iz Ajove, za REP:

 

Trump 23

Carson 23

Fiorina 10

Cruz 9

Walker 7

Bush 5

 

 

Dakle, sve sam anti-establisment.  Koja ce ludnica da bude.

 

Voker hoce zid sa Kanadom.  :isuse:

Bus deluje mutavo ko njegov buraz.

Link to comment

Pa to da ne ispadne da mrze Meksikance jer su malo tamniji, pa onda kao hvatace i deportovati kanadske ilegalce i sprecavati ih da prelaze kroz preriju i preplivavaju preko Great Lakes.  Takodje kad uhvate one silne plavokose i plavooke skandinavske ilegalce, ni tu nece biti milosti, nego na prvi voz za Stockholm ili Copenhagen. :fantom:

Link to comment

Ма супер је све то забавно али кад се ономад код нас правио циркус те врсте: Шећероски, инструкторка вожње, Шешељ се кандидује из затворске ћелије... А за то време нам умесише погачу, онолику.

 

Само кажем.

Link to comment

Izvlacis parelele, Djokovic bi ti pozavideo. 

 

No dobro, nisi bio na ovom kontinentu kada je Ros Perot napravio onoliku zabavu, zato ti je strepnja dublja od nade.

Edited by ObiW
Link to comment

Ма Перот је за њега Никола Тесла. Трамп заправо највише подсећа на Шешеља, исти језовит смисао за "народски" хумор, исти деструктивни цинизам, једна посебна врста презира према целом свету.

Link to comment

Nisi ti brajko moj ni gledao ni cuo Peroa, jer da jesi znao bi kako se njegovo prezime izgovara.

 

Naravno da je Ros Pero Imao je sijaset narodnih mudrolja ("hold on to your hats, folks"), koje je izgovarao klasicnim teksaskim akcentom na polzu americkog juga, a konsternaciju Jenkija. Naravno da je zatvorenost prema svetu bila jedan od osnovnih postulata njegove izborne ponude; na primer bio je izricito protiv NAFTE, za koju je tvrdio da ce potpuno unistiti americku industriju jer ce se sva manufaktura preseliti u Meksiko. Njegov kandidat za potpresednika je nastupom u debati uspeo da nadmasi i jednog Dena Kvejla, etalon za glupost do pojave Sare Pelin, pitajuci se pred kamerama "ko sam ja, i zasto sam ja ovde". Pitanje NIJE bilo retoricko...

 

edit: ja odgovaram klonu koji je ubiven.  :isuse:

Edited by ObiW
Link to comment

No dobro, nisi bio na ovom kontinentu kada je Ros Perot napravio onoliku zabavu, zato ti je strepnja dublja od nade.

 

Evo ja sam bio na ovom kontinentu kad je Prot pravio zabavu sa sve senilnim VP kandidatom Stockdaleom (secam se one VP debate kad su ga i moderatori i Gore i Quayle tretirali kao special needs child), pa opet malo strepim od mogucnosti da Trump bude republikanski kandidat, a mozda i predsednik.  Razlika izmedju Peroa i Trumpa je to sto je Perot bio nezavisni kandidat, a Trump predstavlja jednu od dve monolitne politicke partije.  A to je u ovoj zemlji ogromna razlika.

Link to comment
×
×
  • Create New...