Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Sta je to Midle, ljajic i jovetic protiv Roberta. Dali je na pomolu 1 smena i povratak Macarija na klupu

Ne volim Mancinija, ali ne mogu biti na strani grobara. Prema tome... dabogda jedan drugome oci izvadili! #žoržo

Edited by MiddleClass
Link to comment

Eh, sad :dry:

 

Ozbiljno, nama ocigledno treba villain, ne mere drugacije. Svi treneri posle poslednjeg drkadzije, koji je eto uzeo scudetto, su bili dobri momci i svi su fasovali ispushing. Jes Spall simpaticniji tip milijun puta od ovoga, al realno, kolike su sanse da on uzme titulu? Nikakve, eto tolike su, ma kakav tim da mu se da. Cunteu bi trebalo jedno dva dana da otrezni De Rossija i dovede bulumentu dovede u red.

Link to comment

Mislim da Conte nije bas bad guy sto se tice odnosa sa igracima, ali svejedno, nema to toliko veze. Mislim da za pocetak treba neko ko nije Garcia, ovo ocigledno ne funkcionise. A ima izbora i te kako, ne mora nuzno da bude zajebano ime

Link to comment

Ne mislim nuzno na odnos sa igracima, ali je nedvojbeno autoritativniji od ovog bezkicmenjaka. Suludo je i porediti kakav je motivator jedan a kakav drugi.

Jab predao tim Panucciju do leta, onda Conte. Ovi ce ili instalirati Spallettija i produziti frustraciju ili ce ostaviti ovog da se ne kvalifikuje za CL. Onda cemo izvisiti i za Contea i ponovo cemo dovesti nekog levog.

Link to comment

Mi trenutno imamo tim kome fali golman (Sczc je skroz oke, ali je na obicnoj pozajmici); barem jedan bek, ako ne i dva; barem jedan starter u sredini (De Rossi je neupotrebljivi alkos sa kolcem umesto kicme) i barem jedna izmena na sredini (ako necemo da Radja i Pjanic pocrkaju). Daleko je to od skroz uklopljenog tima, realno je da jos uvek nemamo cime ozbiljno da zapretimo, posebno ne uz ovakvog trenera.

Link to comment

Rossi ce izgleda na pozajmicu, samo je pitanje gdje, tj. ko je spreman da mu placa povecu platu pola godine. Hoce da pokusa da izbori EP, a pored Kalinica i Babacara, u ovakvom fizickom stannju, nema mjesta. 

 

Fiorentina hoce Papu Gomeza iz Atalante. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...