Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Meni je Papu bas super bio u Kataniji, tad se jos pominjalo da ce u Fiorentinu, al posao u Ukrajinu. Stagnirao je par godina, al ove sezone odlicno igra, bas. I on i onaj Van Roon ili kako vec. 

 

Fiorentian izgleda hoce da dovede i Lisandra Lopeza, ne znam valja li on cemu? U Benfici se nije naigrao..

Link to comment

KPB je jedan od igraca za kog sam uvek bio ubedjen da moze bolje i vise. Sa ovakvim Milanom (u bedaku i trenerski i igracki i rezultatski) pitanje je sta ce im on doneti i kako ce se snaci na povratku.

Link to comment

Covek ima jak sut i to je to. Potpuno odsustvo pregleda igre i tehnike, kako prijema lopte, tako i predaje. Bio bi dobar atleticar, though, da je na vreme to trenirao. Ovako slaba vajda.

Link to comment

Sve to stoji, ali u prvom mandatu je bio sasvim dobar u Milanu, grizao je kad su sve ostale vulve izigravale pimplere, ja sam ga gotivio, menjanje njega za Matrija je bilo jedno od svojevrsnih samoubistava Galijanija (kao ono kad je prodao Ibrahimovica i kao zamenu doveo Bojana Krkica na pozajmicu).

Link to comment

Ma znam. Ali sve to nije nista u odnosu na tragediju da Milan nije proizveo nijednog odbrambenog igraca koji bi zamenio Nestu i nastavio tu fantasticnu tradiciju. Nesta je pokupio mnogo toga od Kostakurte i Maldinija, iako je i pre toga bio neverovatan, i mnogo je znacio u formiranju Tijaga Silve i verovao je da ce ga naslediti. Meni je gubitak Tijaga i Pirla veci od svih ostalih gresaka i zabluda zajedno, pa pomnozeno sa sto. A Boateng je mediokritetska daska od koje se lopta odbija kao od granita. Mozemo reci da je tog dana kada je to drvo obuklo dres sa brojem deset zapoceo simbolicni kraj Milana.

Link to comment

Odlazak Silve je stvarno tezak udarac.

 

Za Pirla, iskreno, meni su njegove partije bile bulja u trenutku kad je odlazio, i mislio sam da je tada vec gotov igrac i da treba da ide. Brzo se pokazalo u kolikoj sam zabludi, i koliko nije problem bio u Pirlu nego u ostatku tima. Jbg, ja sam samo navijac i meni su takve greske dozvoljene, ali ovi iz kluba da se ubiju kad su to dozvolili.

 

A svakako nakon toga klub je poceo da gubi identitet, zapravo mozda i pre toga, nakon odlaska Ancelotija. Ljudi su stavili Leonarda-pocetnika za trenera, i time sebi pucali u obe noge posto je kao trener bio sranje, ali kao sportski direktor je bio odlican. I bilo je tu jos puno debilizama, poput one da ne prodaju Patoa PSGu i od tih para kupe Teveza jer se on jebuckao sa Silvijevom cerkom, i tendencija kupovine svega zivog i nezivog, samo da je sa free transfera.

 

Otprilike knjigu da napisu "kako ne treba voditi fk", i onda da snime spansku seriju po toj knjizi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...