Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Pa Manćini ga je poveo sa sobom iz Turske. Krpa zakrpa

 

+1

 

Bas je nasao koga ce povesti sa sobom.

 

Mancini je stvarno umjetnik kad je od ovakvog Lacija izgubio!

Link to comment

Bolje nego Miha,doveo Adrijana iz Sahtjora i celu polueezonu mu sedi na klupi :isuse:

 

Pa kad krivom krcu ne vredi cak i kad igra, a igrao je dosta u pocetku. Izvukao se Miha, a mozda bi bolje bilo da nije. Nije vrh tabele toliko daleko, ali za to je potreban kontinuitet dobrih rezultata koje nema niko u ligi, osim trenutno Juveta.

Link to comment

Bez obzira sto su Fiorentina i Napoli ocigledno umorni, a Inter ne moze rutinski da dobija protivnike, a Roma... ne znam sta radi -  Milan je miljama daleko od njih trenutno. I da je samo bod od prvog mjesta, sa ovakvom igrom isti je utisak. Miha apsolutno nista nije unaprijedio tim, ne vidim kako bi mogao da se duze zadrzi, ako ostane do kraja sezone to ce mu biti premija. Ima kup u kojem ima otvoren put do finala, tu se moze izvuci. 

 

Nisam siguran da ce on ikad biti za klub u kojem postoji ovakav pritisak rezultata. 

 

Sto se Adriana tice, nije ga sigurno Miha doveo. To su neke Gallianijeve fiks ideje, nema potrebe da Misi™ pripisujemo i te stvari. 

Link to comment

Ma da, mislio sam na bodovnu razliku, 8 bodova nije puno za polusezonu, pogotovo u ligi gde svako malo neko kiksne, tako da sa te strane vrh nije daleko. Sa druge strane je miljama, ko sto velis.

Link to comment

Niko nece uzeti titulu sa 10+ bodova. Mislim da ce do zadnjeg kola biti neizvjesno, i mislim i dalje da sampion nece biti Juventus [mada trenutno svakako jesu najbolji]. Mislim da ce se titula osvojiti sa relativno malim brojm bodova, i guzva na vrhu nece biti ovakva kakva je sad, ali mislim da ce prvih 4-5 biti u 10 bodova

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Juve se prenuo na vreme, imali su slabiji start ali od 7.kola igraju konstantno, imaju sad seriju od 7 pobeda. Bufon je izjavio pred pocetak da nece uzeti titulu ove sezone, sto moze dvostruko da se protumaci... Sigurno da nece sad da dobiju sve do kraja, ali bice u prve tri. Sasvim solidna polusezona za njih kad se pogledaju sva tri takmicenja. U svakom slucaju konacno je zanimljivo prvenstvo, nije neki extra fudbal ali je ok. Prvih 5 verovatno se nece menjati, za redosled se ne bih usudio da prognoziram...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...