Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Juve preskocio Romu. Ne bijase li nedavno 12 bodova razlike?

 

Inter i Juventus u borbi za titulu, znaci.

Po meni,ocekivano,moram priznati da je meni mrski Mancini odradio sjajan prelazni rok,mozda jedino preplacen Kondobija,ostalo Miranda,Jovetic,Ljajic pun pogodak

Edited by Bogotac
Link to comment

Sousa promasio utakmicu u drugom, jbg. Moglo se do boljeg rezultata, nije Juve toliko jak da se trebalo povuci onako. 

 

I dalje sam uvjeren da ni Juventus ni Inter nece osvojiti titulu. 

 

Kupovina godine je do sad apsolutno Kalinic. Murillo je odlican, ali Interova odbrana nije nesto spektakularna, samo sto se brane sa 7-8 igraca 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kalinić je još jedan dokaz da engleski klubovi nemaju strpljenje za igrače. Slično će da bude i sa Kramarićem.

 

Iskreno, za mene su igre Fiorentine jedno od najprijatnijih iznenađenja lige petice. Očekivanja su mi bila jako nisko, a ovo što oni prikazuju je odlično.

Link to comment

Apsolutno se slazem [za obje stvari]. 

 

Ocekivao sam Fiorentinu da se bori za EL, sa tendencijom vise ka sredini tabele. Igraju odlicno [slicno kao Kloppov Dortmund prije nekoliko godina]. 

Link to comment

Vidim da je Inter blizu dovođenja Callerija iz Boce. Vrlo, vrlo interesantan igrač. Po meni najznačajniji igrač novog šampiona Argentine. Jasno, fama je bila uz Teveza koji je bio glavni začin i najveća zvezda tima, ali je Calleri ima po meni sjajan učinak i on je sam držao Bocu u trci za titulu do dolaska Teveza. Čudi me da ga prvo šalju na pozajmicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...