Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Zasluzio je gol. Najbolji veceras.

 

 

 

Kako igra Lazovic?

 

 

Upravo je zamjenjen. Uklopio se u sivilo ekipe. Djenoa ne igra nista...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Opet 1:0 uz nesto bolju igru i vise sansi.


Komentator cijeli mec smarao u svadji Ikardija i Mancinija i kako ce ga prodati u januaru. Koje samoubistvo bi to bilo!

Link to comment

Napoli jeste u vrhunskoj formi, ali jbg, kao ni mi nisu Juventus. Dal iko moze da zamisli bilo koji sastav Juventusa koji drzi prvo mesto kako prima lakih tri komada od jebenog Destra i ekipe? Meni ne ide. Luzeraj utkan u dnk.

Link to comment

Sad ce ti doci gervas da ti kaze da je Napoli u formi! :D

 

 

 Luzeraj utkan u dnk.

 

e vidiš, o tome sam pričao, tj. na to sam mislio kad sam rekao da se više plašim juvea, pa čak i milana, nego kurac-palac napolija i ostalih pacera. 38 kola je previše za sve njih. i rekoh neka me demantuju, pošto ionako ne verujem da inter može do skudeta, i neka osvoje, bolje oni nego juve, ali kako jbt, njima mora da prođe 50 godina između dva skudeta...

Link to comment

Pa dobro, jeste to tacno dobrim delom, al ni Juventus, a pogotovo Milan ne izgledaju najsjajnije ove sezone. Jesu Dybala i Mandzukc kliknuli™ i jeste deluju prvi favoriti kako sada stoje stvari ali oni imaju i dalje ogroman problem u sredini.

 

Btw, Higuain kapiten taman za fantasy :fantom:

Link to comment

Odvratni.

 

Kao sto sam napisao vec ranije na ovom topicu, JuveTA se treba plasiti vise nego bilo koga.

A sto se tice Rome previse je povreda i previse je tim pretumban da bi imali kontinuitet (plus nisu se adekvatno pojacali na mestu stopera da bi se bar doveli na nivo odbrane koja prima manje od gola po tekmi).

Link to comment

De Rossi koji igra u skute obrani (igrac manje na sredini, trkacki nikakav) i nedonoscad na bekovima su glavni problemi ekipe. Stoperi su maverici ali krivi su za tek zanemarljiv broj pizdarija.

Garcia je pak ozbiljno autistican i potrosen je u Romi. Da su mu se poklopile kockice (da nije bilo povreda Gervinha, Tottija i Strootmana) mogao je blickrigom do titule u prvoj sezoni. Sad ce je uzeti nikad, svi mu znaju karte.

Link to comment

Pa dobro, jeste to tacno dobrim delom, al ni Juventus, a pogotovo Milan ne izgledaju najsjajnije ove sezone. Jesu Dybala i Mandzukc kliknuli™ i jeste deluju prvi favoriti kako sada stoje stvari ali oni imaju i dalje ogroman problem u sredini.

 

Btw, Higuain kapiten taman za fantasy :fantom:

Koji fantasy igras, kod mene na comunio nema kapitena?

Ili sam te pogresno razumeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...