Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

7 hours ago, Peter Fan said:

To ne znam, jer ih ne koristim. Za sve ostale folder fercera. 

 

 

 

Neće za ovo, zato što promotions i social nisu posebni folderi, već je Gmail odvojio te dve kategorije i automatski prepoznaje mejlove koji spadaju u njih po tekstu koji sadrže, što Outlook ne može.

 

3 hours ago, Indy said:

Novije verzije Outlooka imaju Focused Inbox (može da se isključi/uključi). "Focused" Inbox je analogno "Primary" kategoriji u gmail-u. Outlook se može naučiti šta od emailova ide u Focused, a šta u Other.

 

Focused Inbox ne može da se koristi za Gmail u PC verziji Outlooka, na telefonu mi radi.

"In Outlook for Windows, Focused Inbox is available only forMicrosoft 365, Exchange, and Outlook.com accounts".

 

Prekopao sam internet, ali nisam našao rešenje, izgleda da zasad nije moguće to što hoću.

Link to comment

Par pitanjaca, posto nisam bas u toku: 

 

Kakva je situacija sa officeom sad? Koja je najnovija verzija? Da li uopste vise postoje kao nekad verzije 2003-7-10-13 ili su sad presli na obnavljanje licenci i apdejtovanje online? Da li moze da se kupi original ili skine krekovana verzija nekog skorasnjeg i instalira regularno kao nekad ili se instalira sa neta direkt, nakon sto se plati? 

 

Isto pitanje i za Win10? Posto znam da konstantno apdejtuju nesto i menjaju, ima li smisla skinuti krekovanu verziju desetke i posle instalirati apdejte kako nudi ili je bolje kupiti original? 

 

Pitam za druga, stvarno :D  

Link to comment

Najbolje je ne instalirati Windows 10...

 

A Office se sad zove Microsoft 365, može da se kupi legitimno... A i nelegitimno, što će ti neki ovde objasniti.

Link to comment

Evo bas gledao po torentima. Ima neki office da se skine ali mahom neke 13 verzije. Ja sam do pre godinu i po dana imao neku krekovanu verziju i kad su poceli apdejti poceo i office da zajebava i rekao "dosta je bilo" i uzeo office 365. Platiš godisnje, ne brines a uz to dobijes i cloud od terabajta i jos mozes da pozoveš 6 prijatelja/porodicu sa isto toliko. Moze da se nadje relativno jeftino

A za windows, imas pirata koliko hoces samo je pitanje, kao i za office da li volis da patis i da se nadas da neki apdejt nece da ti pojede fajlove.

Sve u svemu, odluka je prosta: fajlovi mogu da se nadju ali ako imas kintu za oba bolje da kupis nego da razmisljas da li ce nesto da se desi (uz ovo, cene i jednog i drugog nisu astronomske kao sto su nekad bile pa i sam kvalitet krekova je upitan)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

A što ne win 10?

 

 

 

Samo jedan sveži primer (od stotina) - juče je mušterijin Dell laptop (oko 4 god star) počeo Windows 10 feature update oko 8:30 ujutro. Završio je sa time negde oko 4 popodne.

 

Dakle, ili Mac (ko može da priušti), ili linux.

Link to comment

Desavalo se to i meni na laptopu, mislim da je isto dell. Skine sve ok al instalacija zabode na nekom drajveru nekog uredjaja koji nije bas 2019/2020 i onda vrti po 6 sati.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Za Win10 možeš jeftino da nađeš kodove na Ebay ili sajtovima kao što su Gamivo, CDKeys i slični koji prodaju i kodove za igre. Što se tiče Office paketa, ja koristim Office 365 za 5 evra mesečno i za taj novac imam 1 nalog sa kompletnim Office paketom, uključujući i 1TB prostora na OneDrive.

 

To je za kuću.

 

Windows za posao mora da bude full legalan, što znači da ne mogu ti kodovi sa interneta, a Office 365 košta najmanje 12.5$ mesečno po korisniku. Može i za 5$, ali bez Office aplikacija, već se koriste web verzije tih programa.

 

Imaš Office 365 cenovnik ovde - https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/microsoft-365/buy/compare-all-microsoft-365-products?market=rs

 

 

Što se tiče apdejta za Windows, drajvere itd, skinite i pokrenite instalirajte ovo, pa blokirajte sve apdejte - http://m.majorgeeks.com/files/details/stopwinupdates.html

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
20 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Sad me ozbiljno plašiš... 

 

Mislim da nema potrebe da se plašiš, na desktop mašinama sve radi kako treba, pričam na uzorku od 15+ kompova.

Sa druge strane ni nemaš alternativu, podrška za 7 je ugašena poodavno i sve je više problema sa nekompatibilnostima.

Link to comment

Ima Office 2019 koji je "offline" verzija Office 365 i moze se skinuti sa sajta Majkrosofta bez cimanja, isto je i sa Win10. Onda se ili kupi kljuc za par evra preko ebaya ili se krekuje poznatim alatima.

 

@Hamlet Strašni  tebi ce sa ssd to da se desava mnogo brze. Zavisi od brzine neta i brzine hdd... ti taj problem vise nemas :D 

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Ima Office 2019 koji je "offline" verzija Office 365 i moze se skinuti sa sajta Majkrosofta bez cimanja, isto je i sa Win10. Onda se ili kupi kljuc za par evra preko ebaya ili se krekuje poznatim alatima.

 

@Hamlet Strašni  tebi ce sa ssd to da se desava mnogo brze. Zavisi od brzine neta i brzine hdd... ti taj problem vise nemas :D 

Osećam se kao gospodin čovek kad sednem za komp. Razmišljam se da uzmem dedin cilindar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...