Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

23 hours ago, renne said:

oko dva minuta

 

22 hours ago, Milosh76 said:

mozda probam sutra, ako utvrdim koji ce mi djavo 1909, kad 1803 radi normalno...pa javljam :D 

Tacan odgovor je oko sat vremena..

 

ako nekome treba da obrise folder WINDOWS.OLD

 

ovo je procedura

 

Press Windows + E, click This PC.
    Right-click the drive with Windows installation and click Properties.
    Click Disk Cleanup and select Clean up the system.
    Select the Previous Windows Installation(s) option to delete Windows.old folder.
    You can also choose to delete other installation files including Windows upgrade log files and Temporary Windows installation files etc.
    Click OK and select Delete Files on the pop-up dialog to confirm the deletion.
    Click Yes.

Link to comment

Dramatično su ubrzali upgrade u poslednjoj instanci, ali samo za jake mašine. Neki šugavi laptop mi je apgrejdovao oko 4 sata.

 

Meni kući se apgrejdovao za Reneovih par minuta, kako sam shvatio sad upgrade radi postepeno, tj. uvažava skinute apdejte.

Link to comment

Jedno je sitan update i restart, a drugo je upgrade sa stare verzije na najnoviju, gde mora da skida update nove verzije, pa instalacija, pa brisanje bekapa,, pa 2-3 restarta..

 

No, nebitno i to je reseno prilicno brzo

 

 

Link to comment

instaliran mi windows 10 pre dva dana,uzasno koci,sta moze biti u pitanju

 

Stariji laptop je u pitanju,menjan mu je hard-disk u isto vreme kad je instaliran i windows 10.

Edited by Bogotac
Link to comment
7 minutes ago, Bogotac said:

instaliran mi windows 10 pre dva dana,uzasno koci,sta moze biti u pitanju

 

Stariji laptop je u pitanju,menjan mu je hard-disk u isto vreme kad je instaliran i windows 10.

 

Odradi neki scan disk, instaliraj HD Sentinel i vidi da nema slučajno neki loš sektor mada ne bi trebalo sa obzirom da je nov. Kažem to jer ipak si menjao hard disk pa možda najlogičnije od toga krenuti... 

Proveriti da li su instalirani korektni drajveri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...