Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Nadjoh na youtubu par videa sa instrukcijama, oni kazu da se udje u prompt na pocetku instalacije i da se convertuje disk u GPT, ali aj probacu prvo to u biosu.

Link to comment
22 minutes ago, JozoMujica said:

Odes na ebay i kucas u pretragu windows 10 home key

 

Probao sam to danas, cisto onako da vidim sta ima, izaslo brdo, ne zna covek za sta da se uvati. Znaci to je to. Ok, tje probamo :)

 

 

Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

 

Probao sam to danas, cisto onako da vidim sta ima, izaslo brdo, ne zna covek za sta da se uvati. Znaci to je to. Ok, tje probamo :)

 

 

Nemoj da se uhvatiš za ovaj što prvi izađe od $130, taj možeš da kupiš i direktno od Microsoft-a. :D

Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

Nemoj da se uhvatiš za ovaj što prvi izađe od $130, taj možeš da kupiš i direktno od Microsoft-a. :D

 

:D sad gledam, ovo bre skupo, a za home i nema. Bar ja ne vidim. Danas kad sam kucao samo win 10 key izaslo je dosta nekih jeftinih ali za professional. 

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

A jbg, prijavljuju mu silne errore u komentarima

ne znam, ja sam pratio tutorijal nekog indijca i evo šljaka već mesec dana :D

Link to comment

Jebeni W10 na VM se danas apgredovao i više nema teorije da mu neko pristupi, osim direktno preko servera. Mogla bi govna da malo spuste loptu i da svaki polugodišnji aprgrejd ne bude razlog za paniku i popravku čitavog sistema u pola posla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...