Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Što ne iskoristiš Windows 10 Mail app (takav kakav je, ali će ti svakako izbacivati obaveštenja o pristiglim e-mailovima, što je ono što hoćeš.) Već ga imaš ako si na Windows 10, ne moraš ništa ni da instaliraš.

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Tja, Nešto mi se ne mili da mi se mešaju ti nalozi...

 

 

 

U Control Panelu napravis posebne naloge/profile, imenujes ih kako zelis i kad porekens OUTLOOK izaberes koji zelis da proveravas. Ne mesa se nista, potpuno odvojeni mailovi.

 

Uputstvo za Office 2016... isto je i u starijim i novijim, mozda se malo interfejs razlikuje, a sustina je ista

 

https://www.bemidjistate.edu/offices/its/knowledge-base/create-a-new-profile-in-outlook-2016-windows-10/

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Kad ste već kod Outlooka - da li neko zna kako da se filteri za Gmail primene i Outlooku, tako da se ono što je u browser verziji Gmaila odvojeno u različite tabove ne vidi u inboxu u Outlooku?

 

Konkretno, imam Gmail mejl, koristim ga iz Outlooka. Kada otvorim Gmail u browseru, lepo imam tabove Social i Promotions, koje gotovo da i ne otvaram, pošto tamo ide brdo reklama, spema, akcija sajtova na kojima sam kupio nešto itd. Međutim, u Outlooku je sve to u jednom istom folderu, odnosno Inboxu. Kako da podesim da mi mejlovi koji su razvrstani u Social i Promotions kategorije ne pojavljuju u inboxu u Outlooku?

Link to comment
On 7.2.2020. at 12:21, renne said:

Tako je, malo je sporiji, ali radi uredno. I na ikonici obeležava broj nepročitanih mailova što je skroz OK

 

Outlook je najbrži mail klijent za Windows. Problem brzine kod otvaranja e-pošte sa Gmail naloga preko Outlook-a se javlja ako na nalogu ima mnogo mailova, zbog IMAP protokola. Mnogo je brži POP3. Naravno POP3 kao stariji protokol ima neke mane.

 

https://support.google.com/mail/answer/7104828?hl=sr

Link to comment
On 28.1.2020. at 18:07, radisa said:

Ram ti je bas usko grlo, skini zpu-z, proveri da li imas slobodan slot, i koji je tip memorije, pa kupi i stavi....

Употребио сам програм и добио ово.

 

Да ли ово друго значи да немам слободних слотова. Капирам да треба да купим ддр 4 меморију. А ову фреквенцију претпостаљам да не треба да јурим јер се стално мења док је програм укључен. Јел треба на још нешто да обратим пажњу.

 

Ако немам слободан слот да ли могу да купим 8 гига у једном чипу и заменим?

меморија 1.png

слотови.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...