Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

Obrisah Avast posle x godina uspesne saradnje, ostao ovaj vindozov difender na kojem sam odmah pokrenuo full scan. To je bilo pre 2 sata i 21 minut i odradio je otprilike tek 15% , reklo bi se da je jako temeljan program :Hail:

Link to comment

Pre full skena sa bilo čime obavezno odradiš brisane sa CCClenearom

Dodao bih i preporuku za wise cleaner i wise register cleaner... posle ta 3 komp ce bolje raditi
Link to comment

Kome (povremeno) treba Win10, a ne želi da napusti postojeći OS (koji god da je) - ovde postoje (legalni) Virtual Box images raznih Windows-a, uključujući i 10. U pitanju su evaluation (potpuno funkcionalne) verzije, ali kad isteknu za 90 dana, uvek se može vratiti na početni snapshot. (Microsoft sam tako savetuje!)


Screenshot_from_2015_08_28_19_11_06.png

 

Link to comment

Već bi šljokao, a nisi kući uzeo ni pošten server još. Pa kad navučeš neko žensko na gajbu, zaslepiš je tehnikalijama "vid' mala, revert to snapshot", a ne "marble arch at dawn".

Link to comment

Već bi šljokao, a nisi kući uzeo ni pošten server još. Pa kad navučeš neko žensko na gajbu пива са претходне слике, zaslepiš je tehnikalijama "vid' mala, revert to snapshot", a ne "marble arch at dawn".

Link to comment

To je bilo za Indyja. Mislim da je sad kod njega vreme društveno prihvatljivo za to.

Koliko ja znam Ozije, od njih je cirkanje uvek prihvatljivo. :)
Link to comment

izvinjavam se ako je neko vec odgovorio nisam procitao ceo topik . zanima me da li se original vista moze apgrejdovati sa desetkom, a da krajnji proizvod bude legalna desetka

imam laptop uz kojije isla licencirana vista, trenutno je na njemu piratska sedmica, ako je moguce ovo gore, vratio bih vista pa preko nje instalirao desetku, a ako ne ne bih se gubio vreme sa vracanjem viste

Link to comment

izvinjavam se ako je neko vec odgovorio nisam procitao ceo topik . zanima me da li se original vista moze apgrejdovati sa desetkom, a da krajnji proizvod bude legalna desetka

imam laptop uz kojije isla licencirana vista, trenutno je na njemu piratska sedmica, ako je moguce ovo gore, vratio bih vista pa preko nje instalirao desetku, a ako ne ne bih se gubio vreme sa vracanjem viste

 

Pa uradi apgrejd sa sedmice, što bi vraćao Vistu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...