Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Ok, svi smo ovdje veliki dječaci i djevojčice, i svi znamo makar ponešto o tome kako ovaj surovi svijet funkcioniše, ali... kmečanje nad hudom sudbom sirotog malog Bajerna?!? Mislim, stvaaaaaarno...

 

Inače, moj utisak je da sudija sinoć nije svjesno upropaštavao Bajern, nego se poklopilo njegovo loše veče sa standardnih 10-20% navlačenja za domaćina. Mislim, da mu je plan/zadatk bio da sjebe Bajern, mogao je jednostavno da trepne na onaj Robenov penal, je li tako? (Šifra: Orebro, Čelsi - Barselona 2011. valjda - sjećam se makar dva ili tri takva treptaja)

 

A što se tiče drugog žutog za onog ljudoždera - greška je, čak iako se na onom imguru vidi da stvarno jeste udario prvo igrača pa loptu (dakle, da jeste faul), ono nije bilo za žuti. Medžutim! Onaj siledžija je već bio zaslužio taj drugi žuti samo nekoliko minuta prije toga - za faul + kurčenje, tako da - da je ćoravi sudija stvarno samo čekao da ošteti siroti mali Bajern, mogao je to daleko lakše tada da izvede...

 

Pardon, ne imgur, nego gfycat, sa vrha ove strane

Edited by Pantelija jr
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne pamtim kad sam zadnji put gledao 2 dvomeca ovako jakih ekipa a da sam zeleo da ispadnu sva 4 kluba.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ne pamtim kad sam zadnji put gledao 2 dvomeca ovako jakih ekipa a da sam zeleo da ispadnu sva 4 kluba.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Juce.

Ipak juce su igrale 3 jake ekipe i jedna zalutala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...