Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...

Featured Replies

Pošto ima tema za LE za ovu sezonu, a nema još za LŠ, evo ovde

 

Juče par iznenađenja, porazi Ludogoreca i Makabija, remi APOEL-a i Vardara, danas tesna pobeda BATE-a i za sad nerešeno na Maksimiru

 

 

  • Replies 7.3k
  • Views 393.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author

Nije bio ni u prethodnoj temi. 

Poraz Jokana u Makabiju.

ali je bilo i za 12/13 i 13/14 :(

 

Ako hoćeš napravi novu temu sa polom a ja ću da ih spojim ili prebacim postove...

  • Author

Dinamo deluje kao da će ga pre primiti nego dati. Having said that, biće 4:1

 

@hamlet, otvori ti pa ubaci poll i spoji, mrzi me sad da smišljam pollove :D

Edited by theanswer

Crći će ovi u70 minutu

Kakav crveni

Fenerbahce vs Shakhtar

 

Vrh meč u najavi. Ukrajinci lagano gube kontakt sa top fudbalom, Turci su kupili brdo igrača.

Partizan - Zvezda ;)

 

via Tapatalk

?

Vise se moze reci partizan protiv rumunskog partizana posto je steaua osnovana kao vojni klub, isto kao partizan. :)

+ je njihova osnovna boja crveno plava kao sto je bila nasa.

 

E sad sto vi navijaci volite da se druzite sa rumunskim partizanom to je druga stvar :D

 

Jedino sto se moze povezati je ime zvezda, ostalo je "partizan" mada i mi imamo zvezdu u grbu..

Edited by BlackGeorge

Rec steaua znaci zvezda

Rec steaua znaci zvezda

Ok, to je to, kao ime da :D

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Taj isti leh moze nama da uleti u 4.kolu lige evrope ako nas izbaci rumunski partizan, jer su bolje plasirani na listi od nas a mi smo drugi ili treci ispod crte favorita. Tako da nemoj da ih zalis :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.