Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Pošto ima tema za LE za ovu sezonu, a nema još za LŠ, evo ovde

 

Juče par iznenađenja, porazi Ludogoreca i Makabija, remi APOEL-a i Vardara, danas tesna pobeda BATE-a i za sad nerešeno na Maksimiru

 

 

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali je bilo i za 12/13 i 13/14 :(

 

Ako hoćeš napravi novu temu sa polom a ja ću da ih spojim ili prebacim postove...

Link to comment

Dinamo deluje kao da će ga pre primiti nego dati. Having said that, biće 4:1

 

@hamlet, otvori ti pa ubaci poll i spoji, mrzi me sad da smišljam pollove :D

Edited by theanswer
Link to comment

Fenerbahce vs Shakhtar

 

Vrh meč u najavi. Ukrajinci lagano gube kontakt sa top fudbalom, Turci su kupili brdo igrača.

Link to comment

?

Vise se moze reci partizan protiv rumunskog partizana posto je steaua osnovana kao vojni klub, isto kao partizan. :)

+ je njihova osnovna boja crveno plava kao sto je bila nasa.

 

E sad sto vi navijaci volite da se druzite sa rumunskim partizanom to je druga stvar :D

 

Jedino sto se moze povezati je ime zvezda, ostalo je "partizan" mada i mi imamo zvezdu u grbu..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Link to comment

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Taj isti leh moze nama da uleti u 4.kolu lige evrope ako nas izbaci rumunski partizan, jer su bolje plasirani na listi od nas a mi smo drugi ili treci ispod crte favorita. Tako da nemoj da ih zalis :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...