Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Da li je ikada i jedan sudija posle neke epske krađe (osim onog nesrećnog crnca što je pokrao Belgiju u Koreji, protiv Brazila) izašeo i rekao, jbg, zasrao sam, stvarno nisam video dobro, iz mog ugla nije izgledalo kao na kameri, mislio sam drugačije?

 

Mislim, pitam, ne znam, ali, bilo bi lepo da bar neko nekad kaže zasrao sam...

 

Zasto bi..koje su im konsekvence ?

 

Kada se uvede opcija da klub moze da tuzi sudiju za gresku..ili konacno uvedu jebeni video challenge..duga ce se pesma pevati. 

 

Do tada, soccer moze da duva americkom fudbalu.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba da se gleda snimak kod ovakvih situacija. Nema šanse pomoćni da uvek isprati napadača kako treba a iz ove pozicije može samo da nagađa.

 

C9uVGlvWsAETBtd.jpg

Link to comment

 

 

Kada se uvede opcija da klub moze da tuzi sudiju za gresku..

 

 

To bi bilo zanimljivo... Samo što bi tim koji bi podneo tužbu bio izbačen iz svih takmičenja pod okriljem UEFA i FIFA... Zaštitili su se na vreme...

Link to comment

Da li je ikada i jedan sudija posle neke epske krađe (osim onog nesrećnog crnca što je pokrao Belgiju u Koreji, protiv Brazila) izašeo i rekao, jbg, zasrao sam, stvarno nisam video dobro, iz mog ugla nije izgledalo kao na kameri, mislio sam drugačije?

 

Mislim, pitam, ne znam, ali, bilo bi lepo da bar neko nekad kaže zasrao sam...

Ma jok. Onaj sto je pokrao Inter 1998. protiv Juventusa i danas kaze da je jedina greska koju je napravio ta sto nije svirao faul Ronalda u napadu.

 

 

 

Ako Karma ikad bude naplacivala dugove Realu i Barci za sva ova ogavna guranja od pedesetih do danas... Nece valjati nikako.

 

Jedino sto jos moram reci jest to da ovaj Ronaldo bas nikako ne daje golove u velikim tekmama i da je Carlito unaprijedio Bayern u odnosu na Pepa.

Link to comment

Treba da se gleda snimak kod ovakvih situacija. Nema šanse pomoćni da uvek isprati napadača kako treba a iz ove pozicije može samo da nagađa.

 

C9uVGlvWsAETBtd.jpg

 

Ovaj manje-više, ali onaj prvi je katastrofa, očigledan ofsajd od metar i nikom ništa.

Link to comment

Onaj prvi nema sanse da ga nije vidio. A za pvaj gol nisam ni mislio da je bio pfsajd, kad ono... :D

Edited by borris_
Link to comment

Crveni, gol iz ofsajda, (gol iz ofsajda?)

Jbg, ne volim Bajern. Pre bih bio za Real, kada bih birao. Ovo je sramota. Možda i veća krađa, nego kada je Barselona pobedila PSG.

Liga šampiona je baš sramota. Valjda Monako osvoji.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Kakva je igračina Roben, uvek se iznova iznenadim.

 

Ko god osporava Robena nema blage veze o fudbalu. Odigrao je veceras za devetku, uzivao sam.

 

Mislim da je i treci Realov gol bio iz ofsajda, nisam siguran da su Marselo i Ronaldo bili u liniji kod dodavanja.

Link to comment

Jest, možda i osvoji Monako. Njihovi navijači i igrači su onako baš thugs :D

 

Jedina razlika je što će Bavarci da se zadovolje pivdžanom, kobajama i kupusom, a ovi nekim vinom i sirevima. Zagrljaji i čestitke se podrazumevaju.

Link to comment

Znaci ne verujem kakva kradja. A mrzim Bayern.

 

Isti slučaj. Kazemiru tri puta oprašta drugi žuti, ali zato izbacuje Viđala i otvara Realu tekmu. Ofsajd Ronalda kod 2:2 je za wtf.

Link to comment

Tu jedino Chiellini i društvo mogu da se nose sa ovom pošasti...

 

Majovi su igrački OK, ali mi se čini da nema tu oštrine koja treba da postoji...

 

Monako je skup talentovane dece, nije to za ovaj nivo šabanluka...

Link to comment

Isti slučaj. Kazemiru tri puta oprašta drugi žuti, ali zato izbacuje Viđala i otvara Realu tekmu. Ofsajd Ronalda kod 2:2 je za wtf.

 

Da bre jbt ono je za neverovati :D Nije cak ni "sumnjivo", covek metar u ofsajdu. 

Link to comment

Ne znam, mene je daleko vise iznervirao crveni.

 

Tu jedino Chiellini i društvo mogu da se nose sa ovom pošasti...

 

Majovi su igrački OK, ali mi se čini da nema tu oštrine koja treba da postoji...

 

Monako je skup talentovane dece, nije to za ovaj nivo šabanluka...

 

Nema od toga nista, ceka se La Duodécima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...