Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, ja stvarno mrzim Real. Mislim da je historijska anomalija količina nekažnjenih sranja i guranja tog kluba toliko opteretila karmičku kanalizaciju da će se dio "The Dark Knight Rises" odigrati na Bernabeuu.

 

That being said, Real je i bez guranja bio bolji od Bayerna u ove dvije utakmice. Više šansi, više smislenih napada, veća pokretljivost i protočnost lopte...i Ronaldo koji je dao tri regularna gola.

Link to comment

Tu jedino Chiellini i društvo mogu da se nose sa ovom pošasti...

 

 

Prizivati Juve protiv Reala je kao zvati Milosevica da rusi Vucica... :D

Link to comment

Nego, ja stvarno mrzim Real. Mislim da je historijska anomalija količina nekažnjenih sranja i guranja tog kluba toliko opteretila karmičku kanalizaciju da će se dio "The Dark Knight Rises" odigrati na Bernabeuu.

 

That being said, Real je i bez guranja bio bolji od Bayerna u ove dvije utakmice. Više šansi, više smislenih napada, veća pokretljivost i protočnost lopte...i Ronaldo koji je dao tri regularna gola.

 

Da je Vidal ubo onaj jebeni penal u Minhenu..cenim da bi sve bilo drugacije.

 

I zasto jebeni Vidal sutira penal, to mi nije jasno ?

Link to comment

 

That being said, Real je i bez guranja bio bolji od Bayerna u ove dvije utakmice. Više šansi, više smislenih napada, veća pokretljivost i protočnost lopte...i Ronaldo koji je dao tri regularna gola.

Jbg, večeras je Lester rasatvio Atletiko od 30-85 minute, pa nije prošao... Da je sudija tako besramno gurao Lester, kao Real, prošao bi bez problema... Ne pobedi uvek bolji, i u tome treba da bude draž sporta...

 

Ovako, nema draži, sve je dogovoreno, odlučeno, sve se zna...

 

Nek' jedu govna...

Link to comment

To Zlo jedino Barsa može zaustaviti.

 

Barsa je barem posle svake krađe zadivila svet sa nekom petardom i tako zabašurila svaku raniju nepravdu. Realove kampanje su, sa druge strane, za totalni zaborav.

Link to comment

Nego, ja stvarno mrzim Real. Mislim da je historijska anomalija količina nekažnjenih sranja i guranja tog kluba toliko opteretila karmičku kanalizaciju da će se dio "The Dark Knight Rises" odigrati na Bernabeuu.

 

That being said, Real je i bez guranja bio bolji od Bayerna u ove dvije utakmice. Više šansi, više smislenih napada, veća pokretljivost i protočnost lopte...i Ronaldo koji je dao tri regularna gola.

 

Haha, istorija nas nedvosmisleno uci da nema nikakve karme u fudbalu, zaboravi na to.

Link to comment

Ne znam, mene je daleko vise iznervirao crveni.

 

Upravo. Ofsajdi ajde još i nekako, to se stalno dešava. Ali da za onako čist start isključi čoveka, to je arhilopovluk.

 

Sad sam tek video dajdžest™ pošto sam uživo gledao drugu utakmicu. Mogu da kažem da u poslednjih 10 godina nisam video da je jedna grupa fudbalera na terenu poštenije zaslužila svoje plate nego što su to večeras uradili Lesterovci. Neviđeno su izginuli na terenu iako je bilo očigledno da su se namerili na boljeg od sebe. Trčali su i riljali nenormalno, Morgan se povredio pet minuta pred kraj istežući nogu do maksimuma samo da bi malkice omeo ispucavanje lopte protivničkom beku. Pola tima je odigralo utakmicu života, imali su posed, imali su i šanse ali su na svoju žalost osetili na sopstvenoj tamburi kako izgleda kada Simeoneova odbrana dominira. Moraš bukvalno 40 puta da im zavrneš dobru loptu u kazneni da bi jedna nekim čudom pala oko peterca i napravila gužvu. Lester bi morao jedno 9 sati da igra na najvišem nivou da bi im dao tri gola.

 

Odigrali su najbolju utakmicu ove sezone i zaslužili makar taj jedan gol koji su postigli. Šteta što čitave sezone vuku zjapeću rupu na DMCu, to ih baš limitira. Bilo bi lepo videti ih u Ligi Evrope nekom prilikom.

Link to comment

 

U principu mislim da je bezveze komentarisati trenerske odluke naknadno, pošto je lako praviti se pametan sad kad se zna kako se sve završilo....Ali da Anćeloti opušteno ostavi Vidala na terenu, od onog prvog žutog u petom minutu je prosto bilo očigledno da ne postoji ni promil šanse da ostane na terenu svih devedeset minuta. To naravno uopšte ne opravdava sudiju što je Kazemiru dao ukupno jedan karton za otprilike 5-6 situacija gde je komotno trebalo da ga dobije, tendencija je kristalno jasna.

Link to comment

U principu mislim da je bezveze komentarisati trenerske odluke naknadno, pošto je lako praviti se pametan sad kad se zna kako se sve završilo....Ali da Anćeloti opušteno ostavi Vidala na terenu, od onog prvog žutog u petom minutu je prosto bilo očigledno da ne postoji ni promil šanse da ostane na terenu svih devedeset minuta. To naravno uopšte ne opravdava sudiju što je Kazemiru dao ukupno jedan karton za otprilike 5-6 situacija gde je komotno trebalo da ga dobije, tendencija je kristalno jasna.

 

jebiga vidal je previse dobar igrac da ga zameni na poluvremenu. 

 

inace sad vidim da je i drugi gol bayerna pao posle ofsajda.

Link to comment

jebiga vidal je previse dobar igrac da ga zameni na poluvremenu. 

 

inace sad vidim da je i drugi gol bayerna pao posle ofsajda.

 

To razumem, ne bih ni ja verovatno na poluvremenu, ali u nekom momentu je prosto morao, tim pre što na 1-0 za Bajern u 70om minutu uopšte ne bi bilo neočekivano da oba tima daju gol i utakmica ode u produžetke. Nisu se Alonso i Tijago baš proslavili tako da razumem da je bio u problemu, i izmene su logične u principu, ali ako je meni kao potpunom laiku bilo totalno očigledno šta će da se desi moralo je i njemu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...