Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemci su picke pa ce i ovo da odcute, umesto da objave da ne zele vise da ucestvuju u ovom ogavnom takmicenju. Jedino je, fakat, ok sto se radi o Bajernu :)

Link to comment

znaci kada real pokrade sudija onda to ne utice na rezultat ali kada bayern pokradu onda je kraj sveta i fudbala. odlicna logika

:0.6:

Link to comment

Dosta od mene. Stvarno ne mogu više da gledam kako ogavni Real još jednom dobija Atletiko i kako šatirani smrda Ronaldo skida majicu. 

Link to comment

Dosta od mene. Stvarno ne mogu više da gledam kako ogavni Real još jednom dobija Atletiko i kako šatirani smrda Ronaldo skida majicu. 

 

Neces ni morati, uzima Juventus ovo. Na zalost.

Link to comment

Da li je ikada i jedan sudija posle neke epske krađe (osim onog nesrećnog crnca što je pokrao Belgiju u Koreji, protiv Brazila) izašeo i rekao, jbg, zasrao sam, stvarno nisam video dobro, iz mog ugla nije izgledalo kao na kameri, mislio sam drugačije?

 

Mislim, pitam, ne znam, ali, bilo bi lepo da bar neko nekad kaže zasrao sam...

Link to comment

Evo, čestitke i zagrljaji. Da je kojim slučajem bilo obrnuto šatirani bi jecao negde kod korner zastavice, a Ramos bi vijao sudiju po svlačionici.

Link to comment

Evo, čestitke i zagrljaji. Da je kojim slučajem bilo obrnuto šatirani bi jecao negde kod korner zastavice, a Ramos bi vijao sudiju po svlačionici.

Priskuskujes :D Isto to sam sad rekao mojoj skvo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...