Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

Opet mlacennje oko Igokee. Pravila su se znala i ranije. A sto u Igokei i ABA ligi ne znaju da citaju nije problem EL. Igokea jednostavno nije imala gde da ugosti najjace klubove Evrope. To je svakom nezlonamernom jasno.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

kakvi dueli mitskih zveri na Efes-Oly. S jedne strane Dunston i Tuys, sa druge Young i Hunter.

 

Young povredio koleno

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Opet mlacennje oko Igokee. Pravila su se znala i ranije. A sto u Igokei i ABA ligi ne znaju da citaju nije problem EL. Igokea jednostavno nije imala gde da ugosti najjace klubove Evrope. To je svakom nezlonamernom jasno.

 

Igokea je citala ono sto joj je ABA servirala, nisu oni tu nista krivi. Da im je dodeljeno EL mesto kao sto je trebalo snasli bi se oni za halu.

Link to comment

Odgovor je bio takav da ne bi uslijedilo tjeranje maka na konac. Zašto se takmiče - nemam pojma, iskreno, ne znam na koji način košarkaški klubovi u regionu uopšte posluju bez gubitka. Po meni stanje u evropskoj košarci ne može da bude gore nego što trenutno jeste, tako da ne znam kako to održavanje postojećeg statusa može da pomogne bilo čemu.

 

Cenis da ce se trend propadanja promeniti teranjem do kraja ideje koja je i uvela evropsku kosarku u stanje od kog ne moze gore (tu se ne slazem, moze i bice gore)?

 

Opet mlacennje oko Igokee. Pravila su se znala i ranije. A sto u Igokei i ABA ligi ne znaju da citaju nije problem EL. Igokea jednostavno nije imala gde da ugosti najjace klubove Evrope. To je svakom nezlonamernom jasno.

 

Zurnal, a?

 

A zato sto "nije imala gde da ugosti najvece klubove Evrope" je dobila poziv da igra kvalifikacije i mogucnost da eventualno ugosti te gigante?

Link to comment

Cenis da ce se trend propadanja promeniti teranjem do kraja ideje koja je i uvela evropsku kosarku u stanje od kog ne moze gore (tu se ne slazem, moze i bice gore)?

 

Mi ovde diskutujemo o mogućim opcijama, kao da nam je neko dao šansu da biramo. Ali kad već hipotetišemo, pošto druga strana nije ponudila ništa, više sam u fazonu da dam šansu onome ko ponudi bilo šta. A za propadanje su krivi podjednako.

Edited by keitel
Link to comment

kakvi dueli mitskih zveri na Efes-Oly. S jedne strane Dunston i Tuys, sa druge Young i Hunter.

 

Young povredio koleno

gledam drugo polovreme, sjajna košarka.

Link to comment

Zajebavate? Bilo 11 razlike na 4 minuta pre kraja pa sam prebacio na Zvezdu. Jel' se Efes kvalitetno raspao ili je Oli poludeo?

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...