Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

los primjer. partizan je te sezone isao u sad u predsezoni, mekejleb sigurno i roberts vjerovatno jos nisu bili u timu, maric cini mi se povrijedjen. znam da je rasic dominirao s desetak izgubljenih lopti.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

ima formalne mogucnosti, isto kao i ranije. da se razumijemo, meni je to svakako sranje, samo sto nece biti ovih koji kosarku svode na to da li se igra evroliga ili ne.

 

 

ok, ali reagovao sam na ovaj tvoj komentar:

 

klubovima iz aba lige ionako nije mjesto medju 16 najboljih timova evrope.

 

Link to comment

Svako gleda iz ugla svog kluba. Nama je bilo mesto u 16 najboljih. Sada nije, ali će u nekom trenutku opet biti... Dok oni znaju na je prošla sezona bila anomalija i da se neće više ponoviti :d

Link to comment

to gledanje iz ugla svog kluba vas i navodi da pricate budalastine. zatvaranje evrolige samo totalnom slepcu moze da bude ok. niko nece ulagati u aba klubove ako postoji samo teorijska sansa da 1 od njih zaigra sledece godine u elitnom drustvu. a bez ulaganja se zna sta nas ceka, zaglibljavanje u mocvaru. posebnu vrstu imbecila cine oni koji smatraju da bas njihov tim zasluzuje stalno mesto u toj kvaziligi, pa jebote, u poslednjih nekoliko godina su se zvezda, cibona i partizan nasli na ivici bankrota, a osim ovog poslednjeg niko nije uspeo da sastavi dve kvalitetne sezone. bilo koji od tih timova moze da napravi neki uspeh jedino ako mu se kockice bas poklope te sezone- a ako nema prilaz evroligi, dzabe mu i one.

Link to comment

to gledanje iz ugla svog kluba vas i navodi da pricate budalastine. zatvaranje evrolige samo totalnom slepcu moze da bude ok. niko nece ulagati u aba klubove ako postoji samo teorijska sansa da 1 od njih zaigra sledece godine u elitnom drustvu. a bez ulaganja se zna sta nas ceka.

 

Hoće, Miško Ražnatović je odavno shvatio da od takmičenja nema leba.

 

Ili Igokea, koja je onomad izborila evroligu sportski, na terenu, pa je odustala zato što, sa infrastrukturom koju imaju, nisu bili u stanju da naprave profit od toga takmičenja. 

Link to comment

Realno, bio bi totalni nonsense da ceo ex-yu region nema zagarantovano mesto u EL...kako god da se postave stvari, nezamisliva mi je situacija da npr sampion ABA lige (ma ko to bio) bude poslednji na tabeli od tih 16 ucesnika na kraju tog regularnog dela 

Link to comment

Ubedjen sam da hoce, samo se nadovezujem na diskusiju da li kvalitetom ABA zasluzuje to mesto...

 

Naravno da zaslužuje, makar zbog staaaarih dobrih vremena. Idiotski je praviti fudbalsku bogati vs siromašni priču i od basketa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...