Jump to content
IGNORED

Hoću da budem programerka


Recommended Posts

Mislim da na ovoj konkretnoj temi imaš iskustvo bivše forumašice koja se (sa neke valjda filozofije) prešaltovala na IT i vrlo brzo počela lepo da zarađuje. Onako, baš bajkovita priča. Pročešljaj temu od početka pa ćeš naći. Dosta se pisalo o tome.

Edited by Willow
  • Hvala 1
Link to comment

Sećam se priče i njenih muka na Menhetnu, ovde sam više mislio na ljude koji su prošli prekvalifikaciju u organizaciji države nam, a čini mi se da je bilo i takvih.

Link to comment
On 7.8.2022. at 21:08, mraki said:

Sećam se priče i njenih muka na Menhetnu, ovde sam više mislio na ljude koji su prošli prekvalifikaciju u organizaciji države nam, a čini mi se da je bilo i takvih.

 

Ima moj brat, pogledaj moj post stanje u ITju. On je uspeo sa time da radi kao web developer.

  • Hvala 1
Link to comment
On 2.8.2022. at 17:22, desboj said:

Pravi naziv teme za pitanje:

 

Gospođa posle 15+ godina filologije odlučila da se prekvalifikuje, ni 5 ni 6 nego u it vode. Da ne ulazim u dublju analizu i pripovedanje zašto i kako, tako je. 

 

Nacionalna služba za zapošljavanje je objavila konkurs:

 

https://itobuke.rs/3501/

 

Tldr, 100 mesta je za javascript, 180 za javu i još nešto sitno mesta za sistem administraciju i php.

 

Nivo znanja bolje polovine je veoma početni da ne kažem nikakav, ali to se kompenzuje jakom željom za prekvalifikaciju i istorijom nadljudskih napora da se stvar istera do kraja.

 

Svako mišljenje/predlog/sugestija za izbor kursa(ustvari biraju se tri pa u koji se upadne) je dobrodošla.

Hvala unapred u njojzino ime.

 

Ima moj brat je to radio, drzavni kurs, Java (ili javascript?) i React je radio to znam.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da obavestim puk, bolja polovina od sutra počinje da pohađa JS kurs na ETF. Još jednom hvala na savetovanju, postovi gore i saveti od par prijatelja su presudili.

 

  • +1 7
Link to comment

Da li se ranije bavila programiranjem? 

Ili nečim srodnim

 

edit

 

Video sam tvoj prethodni post  

 

edit

 

ja ću da probam da upadnem na ovo 

https://itbootcamp.rs

ali sumnjam,rade se testovi i verovatno ima puno kandidata 

Edited by Fakundo Sava
Link to comment
On 4.9.2022. at 22:46, desboj said:

Da obavestim puk, bolja polovina od sutra počinje da pohađa JS kurs na ETF. Još jednom hvala na savetovanju, postovi gore i saveti od par prijatelja su presudili.

 

Srećno. Javljaj kako napreduje i kako je zadovoljna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...