Jump to content
IGNORED

Tour de France 2015


malkin

Tour de France 2015  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 861
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    157

  • Nemanja Posrbica

    104

  • gervasius twinkleminkleson

    85

  • freakns

    82

Spartakusu zuta :Hail: ma to majstore!!!

 

ma ludilo potpuno etapa.

 

 

Froome

Contador +8

Nibali +1:20

Quintana +1:38

 

 

uh, mnogo je ovo... morace Astana da se iskupi sutra i prekosutra

Link to comment

ovo je Kvikstepov dan, Toni u žutu majicu, Kav za etapnu pobedu, Kvjatkovski za GC... profitiraće na sva tri fronta.

 

Ti možda gledaš klasike, ali i dalje kuburiš sa GT trkama. I dalje sanjaš da je Poljak nešto više od vozača jednodnevih trka.

Link to comment

Ti možda gledaš klasike, ali i dalje kuburiš sa GT trkama. I dalje sanjaš da je Poljak nešto više od vozača jednodnevih trka.

e nek si mi reko. nigde ja nisam napisao da je Kvjatkovski ozbiljan GC kandidat. samo mislim da Kvikstep želi da ga što bolje plasira u generalnom plasmanu.

Link to comment

yup, proverio. Pinot stigao sa Nibalijem i Quintanom... Contador btw dobio 4 sekunde zaostatka.

 

znaci tabela je ipak:

 

Froome

Contador +12

Nibali 1:21

Quintana 1:39

Link to comment

Nibali će morati da proba da nadoknadi ovo na kocki. Ako uđe sa minut i po i za Froomom i za Contadorom u Pirineje, nema šta da traži. Quintana, opet, može da nadoknadi dosta u brdima, ali će morati da preživi kocku.

 

Kakve su prognoze za TTT? Čini mi se da je Contador tu najtanji.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

e nek si mi reko. nigde ja nisam napisao da je Kvjatkovski ozbiljan GC kandidat. samo mislim da Kvikstep želi da ga što bolje plasira u generalnom plasmanu.

 

Ako ovaj put ne bude probao svako brdo da krene sam, možda i bude u prvih 25 na kraju.

 

edit. I danas je pustio na kraju etape i došao 15'' iza Greipela.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Da sam na mestu Martina, prebio bi Cavendisha.

 

A jes malo čobanski prestao da gazi.

Mada meni ne izgleda da je prerano krenuo, nego da su ova dvojica jednostavno brži

Link to comment

@ Posrbica

 

već je jednom bio 11. na Turu, mislim da nema sumnje da na odgovarajućoj ruti (tj. makar sa više hronometra nego ove godine) može komotno u prvih 10.

a on je sasvim sigurno "nešto više od vozača jednodnevnih trka" jer je em svetski šampion em ima drugo mesto na Pariz-Nica i Pais Vaso među svojim rezultatima. 

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...