Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Vule Avdalović će, uz Dušana Kecmana, pomagati Petru Božiću u stručnom štabu KK Partizan, saznaje MONDO.

....

Iz Vujoševićevog stručnog štaba u Božićevom će ostati Goran Tadić.

 

Nadam se da će bar kondicioni biti neki preiskusni, jer ne znam kako planiraju da tri ruki trenera odrade celu sezonu.

Link to comment

Ovo je kao kad se skupe za 10 godina mature,pa smisle neku zanimaciju..., koga izdale noge u trenere, a ko misli da moze da potrci taj ide u tim!

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nadam se da će bar kondicioni biti neki preiskusni, jer ne znam kako planiraju da tri ruki trenera odrade celu sezonu.

 

Svako po tri meseca..

 

Mene zesce nervira to nipodastavanje trenera pocetnika po defaultu. Ne mislim ovde na tebe licno, nego uvek se tako docekuje neiskusan trener. Ova sezona je bez nekih takmicarskih ambicija. Ne igramo Evropu, znaci jedna tekma nedeljno, dovoljno vremena za trening i da Vanja i ostali klinci individualno rade i napreduju. A posto nece biti pritiska, ocekujem da Pera i ostali naprave dobru atmosferu, iz koje se moze izroditi i solidan rezultat.

 

Naravno, konkretne domete tima mozemo da procenjujemo kada budemo znali sastav..

Link to comment

Izgleda da vam ponovo dolazi Čeda.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ceda je igrao sa slomljenim nosem. To se pamti i uvek je dobrodosao. Odlicno bi nam doslo njegvo iskustvo... A moze i Vule :)

Edited by Timmy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...