Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bar je imao obzira da ne spomene sledecu sezonu

 

Zapravo je pomenuo sledecu sezonu, ali indirektno - ako cemo za dve godine u EL znaci da sledece sezone moramo da pokidamo ABA ligu.

Link to comment

Eto ti sve pare Svinjo debela.

 

Godinama je prozivao igrače koji su tražili svoje pare. A svako od njih optuženih za izdaju je oprostio deo duga. Samo on veliki moralista i ljubitelj Partizana ništa. Ovo što je šatro oprostio nije oprost, jer je te kazne lično on zaslužio i sam treba da ih plati. Ne znam zašto mu je klub uopšte to i plaćao.

 

Ali ako je ovo jedini način da sebe i svoju zlobu skloni zauvek iz KKP neka mu daju sve pare i bez rata ako trazi.

 

I da se oprostim sa bivšim trenerom jer se više neću baviti njim:

 

Hvala mu za trenutke sreće koje je doneo radeći posao trenera. I mars u pm i daleko mu lepa kuca za sve ostalo što nam je uradio svojim bolesnim ponašanjem. Retko kvaran i zloban čovek.

Link to comment

Peković je u obe izjave kao predsednik pominjao promene u pristupu marketingu, jer se tu nije ništa radilo.

 

Suštinu je pogodio.. A prepustio upravljanje Mici koji ima iskustva u organizaciji... Očigledno je dosta svestan i realnosti i trenutka.

 

Za sada sam više nego zadovoljan.

Link to comment

Yup. Bilo je utakmica kad sam bio jedan od 50ak ljudi u hali.

 

Ja sam uglavnom isao na evro meceve. Mada, uopste nisam voleo Darkov stil kosarke koji je forsirao, neke utakmice je bilo pravo mucenje gledati. I onu sezonu kod nas po dolasku Divca i PSD-a je slabo vodio.

 

Sta znam, nisam siguran da ce biti od velike pomoci..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

haha, pouzdan izvor rekao da je 600k a sam vujosevic je pre jedno 10-15 dana kao kroz salu rekao 600k

ja sam ovo prvi put napisao pre toga... bar 2 nedelje.

 

no, nebitno.

 

inace, manje se sekiraj. proradice ti cir.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...