Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako misliš krenuli smo u kampanju skupljanja para licitacijom dresa? To ako blic napiše da Partizan tako skuplja pare za narednu sezonu ne mora da znači da u to treba da poveruje neko stariji od tipa 2 godine

Jbg, nekako bi ozbiljnije zvucalo da je rekao obezbedio/ili sam/smo 500k/1m za pocetak od toga i toga. Ako se vec lozimo da smo institucija, te ako si dosao na mesto predsednika (upravnog odbora - preduzetje dakle), onda je red moras da krenes s necim konkretnim. Meni je ovo jako los signal, tj. prosto jaca sumnju da tu uopste ima bilo kakvog plana.

Link to comment

 

To je za B92 potvrdio menadžer trofejnog stručnjaka Miodrag Ražnatović.

Prema sporazumu Vujošević je oprostio Partizanu oko 90.000 evra, koliko su iznosile sve kazne koje je klub plaćao u prethodnom periodu zbog njegovih prestupa.

Takođe, postignut je dogovor i o dinamici isplate duga, nastalog tokom prethodnih godina. Vujoševiću će biti isplaćeno odmah 150.000 evra, a preostalih 350.000 u sedam mesečnih rata. 

 

Nedavno izabrano rukovodstvo KK Partizan je odlučilo da Vujoševiću ne ponudi produžetak saradnje, pošto mu je istakao ugovor na kraju prošle sezone. 

 

Njega bi na klupi “crno-belih“ trebalo da zameni dugogodišnji kapiten i aktuelni pomoćni trener Petar Božić, kome bi u radu verovatno pomagala još jedna legenda nekadašnjeg šampiona Evrope, Dušan Kecman. 

 

Vujošević je u četiri navrata vodio Partizan, najpre od 1986. do 1989. godine, potom u sezoni 1990/91, od 2001. do 2010. godine, a poslednji put se vratio u “crno-beli“ tim 2012. godine. 

 

U karijeri je osvojio šest titula šampiona Jugoslavije, šest titula šampiona Srbije, dva kupa Jugoslavije, tri kupa Srbije, Kup Radivoja Koraća, pet trofeja pobednika Jadranske lige, a 2009. je dobio nagradu “Aleksandar Gomeljski“ za najboljeg trenera Evrolige.

 

Je l sad mi treba da kazemo - neko je Lovernj a neko je Dule?

Link to comment

Jbg, nekako bi ozbiljnije zvucalo da je rekao obezbedio/ili sam/smo 500k/1m za pocetak od toga i toga. Ako se vec lozimo da smo institucija, te ako si dosao na mesto predsednika (upravnog odbora - preduzetje dakle), onda je red moras da krenes s necim konkretnim. Meni je ovo jako los signal, tj. prosto jaca sumnju da tu uopste ima bilo kakvog plana.

 

Ali ne razumem koji signal? Aukcija dresa?

Link to comment

rekoh vam ja onomad da je 600k dolara duga duci u pitanju. ozbiljan mi je covek to rekao. rekao mi je i da je dule najavio zalbu fibi onog trena kad je shvatio da ce dobiti nogu i da je nova ekipa morala prvo sa njim da napravi dogovor oko isplate, a da tek onda igraci dolaze na red.

 

duca je, realno, bog.

Link to comment

kaze pekovic na b92, za dve godine ulazak u evroligu. misko ce da pomogne ali nece da odlucuje.

 

ja bi bio extra zadovoljan ukoliko za dve godine dodjemo na finansijsku nulu, odnosno da rascistimo sva dugovanja. Posle toga obnova i napad na evroligu, naravno :)

Link to comment

rekoh vam ja onomad da je 600k dolara duga duci u pitanju. ozbiljan mi je covek to rekao. rekao mi je i da je dule najavio zalbu fibi onog trena kad je shvatio da ce dobiti nogu i da je nova ekipa morala prvo sa njim da napravi dogovor oko isplate, a da tek onda igraci dolaze na red.

 

duca je, realno, bog.

 

ja sam davno napisao da je 600k dug a ne milion

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...