Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

pazi kada sam hteo da ti odgovorim bas tom asocijacijom na inicijalni post jutros.

da, ta logika je ok - dakle, ti se objasnjavas sa bogznakojim bolidom (potencijalnim psihom, posto ga realno ne poznajes, jelte?) putem fejsbuka i onda kukas kad taj isti bolid krene da ti preti - wtf?!

sta si ocekivao, da te pozove na partiju saha?

Link to comment

Ako me dobro secanje sluzi ti si na ovom topiku bio neko ko je vredjao Vujosevica na jedan bezobrazan i bezobziran nacin. Moras da znas da to mozda cita njegov sin, prijatelj itd. Jbg sad ajde za one sa jeftinijim kartama da potvrdim ono sto je normalno, da ne odobravam nasilje ali moras da shvatis da si verovatno i sam svojim nedolicnim komentarima samo povecao ludilo kod tih ludaka. Hocu da kazem da je bolje da odmeris prvo svoje prljave reci pa onda da trazis zastitu od policije. Jer niko te nece zastititi ako ti sebe ne zastitis...

Inace ovo prijavi policiju, nije uopste za zezanje...

 

Druze sudija sama je kriva cim je obukla minicu i hodala ispred mene...

Link to comment

pazi kada sam hteo da ti odgovorim bas tom asocijacijom na inicijalni post jutros.

da, ta logika je ok - dakle, ti se objasnjavas sa bogznakojim bolidom (potencijalnim psihom, posto ga realno ne poznajes, jelte?) putem fejsbuka i onda kukas kad taj isti bolid krene da ti preti - wtf?!

sta si ocekivao, da te pozove na partiju saha?

 

Vjerovatno nije ocekiva da je nasilje ptotiv neistomisljenika norma i tekovina suvremenog drustva pa cak i srpskog.  

Link to comment

Posto pratis lik i delo uzornog forumasa Timmija, kakve su bile opaske na racun Duleta? Fine, kulturne, na mestu?

Posto vidim kratku pamet ovde od pojedinaca ako sam pogresio izvinjavam se, ali samo ako sam promasio forumasa sa poganim jezikom. Tj. posto prividno postoje 2. Timmija, odnosno onaj drugi je daleko kulturniji i koliko se secam komentarise samo stvari koje su vezane za kosarku...

Link to comment

Mora da su saznali da ce danas pekmen da ode na rucak sa covicem pa su onako, puni nekih frustracija i negativne energije, resili da se na nekome istresu..a ti si im sa tom cestitkom peri dosao kao porucen.

Link to comment

Kako nema veze, pogledaj malo siru sliku. Hoces da mi kazes da je taj ludjak na osnovu Timmyjeve cestitke Peri iz cista mira zapretio, jer je samo sa tim bio revoltiran i da nije bilo jos prepoznatljivih uvreda koje je ovde sirio i svakodnevno nalepljivao etikete kad se pomene Dule. Aha, vazi...

Cak mislim da sam mu skrenuo paznju na te gadosti jer vredjaju necija osecanja i da poznate licnosti imaju porodicu koja to mozda cita...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...