Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Malo mi je prejak taj hype oko Schneiderlina. OK, pristojan igrač ali ne vidim garancije da će postati novi Pires ili tako nešto.

Па и не играју на истој позицији.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam mislio striktno na poziciju nego na važnost u timu, uticaj na igru, legendarnost™ u klubu... Eto, neka bude da nema šanse da će biti novi Gilberto.

Link to comment

Mi™ sve gledamo da bude oko 30milki £ :) .

 

Bas me zanima ko li bi igrao uz S.Ramosa?

 

Čini mi se da LVG preferira Smallinga ipak. Jones može i na RB ako ne dodje niko (Coleman je pominjan za vikend kao target). Ali toliko je povreda bilo prošle sezone, posebno Jonesa, da je nemoguće računati ozbiljno sa njim, a ni ostalima. Evans nadam se pali. Meni se mali Paddy McNair svideo, ima još mnogo da nauči ali je štof za solidnog štopera...

 

LVG inače poručio De Gei da se mora pojaviti u ponedeljak na prozivci, a ovaj magarac se faktički iselio iz Manchestera, kuća je na prodaju, oprostio se sa saigračima i osobljem... :lol:  

Link to comment

 

Leicester sack manager Nigel Pearson

Leicester have sacked boss Nigel Pearson because of what they describe as "fundamental differences" between the manager and the club's owners.

Link to comment

Tacnije, nije sasvim sigurno da li zbog seksa ili zato sto je rejsli abjuzovao Tajlandjanku koja je protagonista, da ne kazemo objekat, na snimku. Sve se to desavalo na turneji po Tajlandu pre koju nedelju, kaceno vec (ne i snimak). Koliko glup treba da budes da tako nesto ovekovecis i delis sa drugima.

Link to comment

Kao sto sam napisao u slucaju Sterling, takva osveta je bez stila i pokazuje da je klub pao na niske grane.

 

Ma ti mislis da LVG razmislja u tim kategorijama. To je bre ludak koji, posto ima na papiru njega na "brojnom stanju" onda ima i da mu se pojavi na prozivci :D Zabole ga za stil u umjetnicki dojam...

Link to comment

Сећате се када је порнићар, газда од Вест Хема™, твитнуо погрешну слику уз вест о доласку Обианга? На слици је био Огбона, центархалф Јувентуса. Испоставља се да цар има фолдер са сликама играча које планирају да доведу и да је једноставно атачовао погрешну - у том тренутку. Можда му ускоро затреба јер се прича да су преговори са Огбоном у завршној фази.

 

Мада, познајући Вест Хем, вероватно се порнићар зајебао када је скидао слику са нета, а сада га лажним преговорима чупају од могуће оптужбе да је расиста јер су му "сви они исти". :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...