Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

imao je on kardinalnih gresaka koje su gotovo sve rezultirale golom. protiv hulla onaj sa ivanovicem, ono protiv stokea, onda protiv cityja...cech nikada nije pravio takve greske.

Link to comment

da, ali branio je curtois i chelsea je bio šampion. nije im baš to 50-a titula.

Ви се са овим несрећником убеђујете?

Link to comment

Ne sviraj Vaske.

 

Kurta je danas mnogo bolji od Čeha. 189, otkud to da Čeh nikad nije toliko kiksirao? Imao je on čak i u prvoj Murinjovoj eri kikseva. O reprezentaciji da ne govorim. evo na prvu loptu se setim 3 katastrofalne greške (Grčka, Turska i ono kad je protiv Hrvata izgubio loptu na 30 m i popio gol).

Link to comment

Ne sviraj Vaske.

 

Kurta je danas mnogo bolji od Čeha. 189, otkud to da Čeh nikad nije toliko kiksirao? Imao je on čak i u prvoj Murinjovoj eri kikseva. O reprezentaciji da ne govorim. evo na prvu loptu se setim 3 katastrofalne greške (Grčka, Turska i ono kad je protiv Hrvata izgubio loptu na 30 m i popio gol).

 

naravno, samo je razlika sto je cech imao te kikseve u rasponu od 10 godina a cuortois u 1 sezoni. okej necu vise da smaram, da se ja pitam meni bi cech branio. ;D na kraju krajeva moci cemo ih uporedjivati kad pocne sezona.

 

zao mi je sto ide, kad vidim koliko dugo buffon brani, mislio sam da ce i cech moci braniti toliko dugo u chelsea. ali ipak, usralno nas je sa courtoisom i to je to. kad sam preziveo prodaju mate, prezivecu i ovo. 

Link to comment

Potpisao Čeh. Šampioni!

 

btw, vidim najmanje 4 razloga zbog kojih mislim da su šanse za Vidala u Arsenalu ispod 10%.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

 

:cry:

 

Odiše gospodštinom™, bilo je dovoljno par minuta u Arsenalovom dresu.

 

 

Šalu na stranu, Čech je bio maksimalno korektan prema bivšem klubu u cijeloj ovoj priči, a i Abramovich prema njemu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...