Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ja i dalje mislim da vi precenjujete ulogu Cheha u timu Arsenala sledece sezone. Sa druge strane to moze biti jos jedna u nizu mind games koje Murinjo igra-toliko smo mocni da cemo drugog golmana i legendu kluba dati Arsenalu.

Ne zelim da slutim, al kako je Arsenal u stvari drugo ime za bolnicu ne bi me cudilo da Cheh bude kurate srece i brani manje od 10 tekmi u sezoni.

Можеш ти да се шалиш колико хоћеш, он постају главни претенданти за скидање Челсија са првог места.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

da je bilo koji drugi trener na svetu ovo uradio svi bi se slozili da je glup potez jacati rivala, ali posto je D Specijalni onda mora da su mind games u pitanju  <_<

 

Pa da, to je ta logika. Kad Mourinho rotira startere, to je zato što je genije koji ima osećaj za feeling igrača u svakom trenutku. Kad bilo ko drugi to radi, to je zato što je nesposobna budala.

Link to comment

Dobro™ ko ce biti rezerva obzirom da je Delac na pozajmici u Sarajevu, a treci golman je onaj klinac Dzamal?

 

pisao sam vec. rob green, begovic...neko treci

Link to comment

Роман је врло галантан човек. По цену идућег првенства.

Дикс постао помоћник Панкеру у Источном Лондону. МОже све то да буде баш забавно.

 

U to ime

 

Link to comment

Роман је врло галантан човек. По цену идућег првенства.

Дикс постао помоћник Панкеру у Источном Лондону. МОже све то да буде баш забавно.

Металцу, бре. К'о наши си новинари што Синиши Малом кажу "градоначелниче, ви сте панкер" када каже да слуша Моторхед.

Link to comment

Металцу, бре. К'о наши си новинари што Синиши Малом кажу "градоначелниче, ви сте панкер" када каже да слуша Моторхед.

Леми металац? :o

Link to comment

U vezi najboljih svih vremena - meni je Iker najveci jer je golman prvenstveno shot-stopper pa sve drugo. Lik je bukvalno spasio Spaniju ispadanja od Paragvaja, Hrvatske i drugih Italija na putu do osvajanja titula. Holandiju ostavio van kruga reprezentacija koje su bile svjetski prvaci odbranom Robbenu koju ni onaj cirkus cetiri godine poslije ne moze zamrljati. Real je godinama drzao iznad vode kraj slijepaca koji su ga prodavali najstrasnije.

 

Buffonu ne velim nista. Vrhunski golman, ali da je stani-pani, meni bi branio Iker iz, recimo, 2012.

 

Cech, da se pitalo Mourinha, nikad ne bi otisao u Arsenal, bez daljnjeg.

Link to comment

Металцу, бре. К'о наши си новинари што Синиши Малом кажу "градоначелниче, ви сте панкер" када каже да слуша Моторхед.

ne vidim u cemu je problem

Link to comment

U vezi najboljih svih vremena - meni je Iker najveci jer je golman prvenstveno shot-stopper pa sve drugo. 

 

Jeste da je malo OFF, ali da ti odgovorim - mislim da je kao shot-stopper Buffon bolji, (Ikeru su u zadnje dve sezone ulazili smesni sutevi), a Kasiljasu je najveca specijalnost skracivanje ugla u situacijama 1 na 1 (tako je upravo odbranio Robenov udarac u finalu 2010), u cemu je bio mozda najbolji od svih koje sam gledao. Ne treba zaboraviti ni Bufonovo SP 2006 gde nije primio nijedan gol iz igre na celom sampionatu (osim 1 autogola u grupnoj fazi), a i sada brani kao zmaj, i dalje u top 3 IMHO. 

 

Mozda si u pravu kada kazes da bi izabrao Kasiljasa iz 2012 da ti brani ako bude stani-pani, ali mislim da je Buffon GOAT jer je konzistentniji i pouzdaniji ako gledamo celu karijeru. Po mom skromnom misljenju, jedini ko moze od ovih mladjih da ga ugrozi i udje u legendu je Neuer.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...