Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Talksport, Metro, Daily Fail, itd.

 

Svima je izvor čileanska La Štampa™, o čijoj pouzdanosti nemam pojma.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Hail: za profesora!

Konacno logicni potezi a i cena bagatela, da ga Liverpul kupovao garant bi odmah ponudili 50 milki.

Sad da vidimo ja bih prodao Merta i doveo nekog vrhunskog stopera.

Link to comment

Vidal u Arsenalu za 21 meleon fundi. Venger se ne zajebava ni malo.

 

:ziga:

 

džabe!

 

U bre, pa ima samo Čelzi i Arsenal da gledam naredne sezone. Bravo.

 

source?

 

ovo mi se ni malo ne svidja

 

Talksport, Metro, Daily Fail, itd.

 

Svima je izvor čileanska La Štampa™, o čijoj pouzdanosti nemam pojma.

 

:Hail: za profesora!

Konacno logicni potezi a i cena bagatela, da ga Liverpul kupovao garant bi odmah ponudili 50 milki.

Sad da vidimo ja bih prodao Merta i doveo nekog vrhunskog stopera.

 

Nerado pišam po paradi Goonersa i tetkičanju 189-tke, ali...moša. Lik objasnio™ kako se lako kreira transfer-priča na osnovu par činjenica ili već prežvakanih glasina. Pomogao mu je i ovaj Feler sa svojim ritvitom.

 

 

Nije da je previše bitno - ne znam da li uopće postoji list koji se zove La Stampa u Čileu. Postoji talijanski medij istog imena.

 

 

Sutra, navodno, priča oko Čecha treba biti okončana. Dosad su mu mogli presaditi bubreg i jedno plućno krilo na tom famoznom ljekarskom u Arsenalu.

Link to comment

 

 

 

Ovo prvo necu komentarisati posto nije vredno toga, ali reci da je ADM razvalio WC a Messi grickao suncokret :isuse: Na stranu sto zadnje 3 fakticki nije igrao zbog povrede i sto su kilavili u grupi sa velesilama Bosnom, Iranom i Nigerijom, jedino je sa Swicom odigrao dobro, stavise odlicno. Ali sve u svemu nije ovo bilo svetsko koje ce se pamtiti po njegovim nastupima. Pretpostavljam da smo gledali isto takmicenje. 

 

No videcemo ako ostane, nadam se da necu slusati kukanje kako nije ni za kurac. Tu ekskluzivu zadrzavam za sebe.  :fantom:

 

 

Aj da razumem sto ono prvo neces da komentarises, ali sto hoces da komentarises nesto sto nisi procitao to bas i ne razumem. Napisao sam "vukao" ne razvalio. ARG je bila ispod ocekivanog nivoa obzirom na imena, a bez ADM je bila mnoooogo losija.

Link to comment

Vukao / razvalio, isti kurac.

Elem, meni i dalje misterija zasto je Chelsea dozvolio Cechu u Arsenal, realno mozda i najozbiljnijem konkurentu naredne sezone posalju pojacanje na najkriticnijoj poziciji. Ovo je situacije vise srece nego pameti za Arsenal posto pretpostavljam da je Cech hteo u Ars zbog Londona + LS, a CFC mu nije pravio problem, sto bi bilo realno za ocekivati. Isla je i prica po tabloidima da Murinjo ovo nije odobrio te da je prilicno ispizdeo, no videcemo koliko je to tacno... Ne sumnjam da ce kukati krene li Arsenal da se odvaja na tabeli u nekom momentu. 

Link to comment

mourinho nije hteo da cech bude prodat premierligasu, ali su abramovic i ostali iz uprave dozvolili cechu da ode gde on pozeli. izabrao je arsenal jer ne zeli napusati london.

 

da je u pitanju bilo koji igrac, mourinho bi bio u pravu, ali se ipak radi o legendi kluba pa su mu izasli u susret.

Edited by 189-
Link to comment

obicno onaj igrac koji igra manje igra losije nego onaj koji igra vise. jasno je zasto je courtois dobio sansu ispred cecha.

 

mozda sam preterao, nisam objektivan kad je cech u pitanju.

Link to comment

Ma dobro, ali besmisleno je izdvojiti greške kao parametar kad je toliko nesrazmeran broj utakmica u pitanju. Da je Cech bio prvi golman, sasvim je moguće da bi grešio podjednako kao ili više nego što je Courtois ovako - nema načina da se proveri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...