Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako nista drugo Fabinjo je bio standardan ove sezone, a UTD je bio osakacen povredama (mislim da je odigrao sve tekme u ligi plus LS i kupovi). Cak je Jardim malo bacao Radjija na beka a Fabinja na DM (upario ga par tekmi sa Kondogbijom pred kraj prvenstva).

Fabinjo igra odbranu, za razliku od Valensije.

No ja ne znam kakva je tu mutljavina izmedju Rio Avea i Monaka obzirom da je on bio setan tamo vamo na loan, bilo je neke price da ce Monako ovog leta da otkupi njegov ugovor. Oni su tanki na DR, osim ako ne bace nekog klinca na tu poziciju nemaju backup (u slucaju odlaska Fabinja, tj. ja ni ne znam ko im je rezervni DR).

Link to comment
No ja ne znam kakva je tu mutljavina izmedju Rio Avea i Monaka

 

Mendesov igrac, fiktivno Rio Avetov. Ima takvih masa u Evropi. 

Link to comment

Jbt Eto'o stvarno potpisuje za Antalyaspor :blink:

 

Ništa čudno. Ne znam šta su Eto'o i Samba radili u Anžiju, ali meni se čini kao da su ostavili fudbalski mojo u Dagestanu.

Link to comment

Mendesov igrac, fiktivno Rio Avetov. Ima takvih masa u Evropi. 

 

Cekaj zar se nije stalo na put™ onome da "treca stranka" bude vlasnik igraca? Po tome bi Monako morao da ga kupi pa preproda dalje (u ovom slucaju UTDu)

 

edit: Mislim da je Monako placao te pozajmice Rio Aveu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Cekaj zar se nije stalo na put™ onome da "treca stranka" bude vlasnik igraca? Po tome bi Monako morao da ga kupi pa preproda dalje (u ovom slucaju UTDu)

 

edit: Mislim da je Monako placao te pozajmice Rio Aveu.

Jeste u teoriji, ali to sve izigravaju lagano, gomila igraca je i te kako u vlasnistvu agenata. 

Link to comment

Cekaj zar se nije stalo na put™ onome da "treca stranka" bude vlasnik igraca? Po tome bi Monako morao da ga kupi pa preproda dalje (u ovom slucaju UTDu)

 

edit: Mislim da je Monako placao te pozajmice Rio Aveu.

 

ali ne postoji treća strana, imaš rio ave i ove za koje igra. muhamed bregu, breh muhamedu i tako to...

Link to comment

Šteta za Klajnaru, imao je dobru karijeru pred sobom a sad ga čeka stagnacija i frustracija... Ali dobro, i to je za profesionalca.

Пошто се Вини не јавља са мрачним опаскама поводом Клајнариног потписа, изгледа је Роџерсара и друшто око стола из угла кафане направило одличан потез. Осим бразилске мачке у џаку досад је прелазни рок пристојан. Сад је време за распродају дрвне грађе. Кажу за Коатеса се интересује Сандерленд. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Što da mračim, Clyne jedini liči na nešto pouzdano od ovih 15 tzv. pojačanja. Dobro, i Milner.

 

Ali javlja mi se da neće biti tako lako otarasiti se drvne građe, koga god da dovedu. Biće sigurno sjajna atmosfera u svlačionici sa osam centarfora, devet štopera, četiri golmana i nula zadnjih veznih.

Link to comment

Da, da, to je taj Weeniejev nadaleko čuveni optimizam i vedar duh koji bi postidio svaku salu za obdukciju od Beograda do Liverpoola.

 

U mukama Trećeg svijeta: Schneiderlin blizu Uniteda (klubovi se dogovorili za 25 milki), ali igrač želi, valjda, da izbjegne restoransku monotoniju Mančestera i podjebavanje Genea Hunta da je francuska pičkasta United-playing Nensi pa bi radije u Arsenal.

Link to comment

Što da mračim, Clyne jedini liči na nešto pouzdano od ovih 15 tzv. pojačanja. Dobro, i Milner.

 

Ali javlja mi se da neće biti tako lako otarasiti se drvne građe, koga god da dovedu. Biće sigurno sjajna atmosfera u svlačionici sa osam centarfora, devet štopera, četiri golmana i nula zadnjih veznih.

Голмана једва да имамо два, а Мађар нема шта да се бни што не брани. Кад видим да је Чех отишао за 11 милиона, плаче ми се. Што се дрвећа тиче Борини хоће да иде, Балу би могао неко други четвртину плате да плати да нам олакша позајмицу, Лазар изгледа можда истим путем...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...