Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Moze li neko u najkracem da pojasni ko je sa kim, protiv koga, ko iza koga stoji i za koga je stara garda (Tole, Djura, Cure)?

 

Probao sam da ispratim, ali ne ide. Unapred zahvalan.

Ono koliko sam ja video juce bira se izmedju dva tabora sabana.

 

U uber sabanskoj ekipi na celu s Curetom i Vucelom, uz podrsku Zecevica i delegiranih Toleta i Divca npr, uglavnom su likovi koji sportski teren videli nisu (tu je i trener nam, Tomic, koji je juce bio manji od makovog zrna).

 

U Blues Brothers sabanskoj ekipi predvodjenoj Bikom i Odalovicem, uz Djuru Mutavog, su uglavnom bivse igracke legende - od Moce, preko Soskica, do najnapaljenijeg - Sava. Oko njih se motao i uzdrzani Petric. (Nisam siguran, cini mi se da sam video i Vladicu Kovacevica s te strane.)

 

(Na obe strane je bilo po par prilicno mracnih likova koje dosad nismo imali prilike da vidimo previse eksponirane.)

 

Uglavnom, izbor nam se svodi na neki ekvivalent koji bi imao na hipotetickim Bajatovic vs Ruzic predsednickim izborima. Pa ti vidi...  :cry:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

U Blues Brothers sabanskoj ekipi predvodjenoj Bikom i Odalovicem, uz Djuru Mutavog, su uglavnom bivse igracke legende - od Moce, preko Soskica, do najnapaljenijeg - Sava. Oko njih se motao i uzdrzani Petric. (Nisam siguran, cini mi se da sam video i Vladicu Kovacevica s te strane.)

 

 

Zar nije Zekina ekipa mlatarala sa njegovim ovlascenjem?

Link to comment

Mislim da je on jedno od ona 4 ovlascenja kod Zeke. Zato mi je i bilo cudno jer ga pljuje po novinama a ovamo mu daje ovlascenje.

Link to comment

Glas razuma!

 

 

Cek beowle, kako Zekin sofer na Bjekovicevoj strani?

 

Nemam pojma ali bio mu je među najagilnijim i najagresivnijim galamdžijama.

 

Šoškićevo punomoćje™ je u Zecovom šeširu, ne u Bikovom. Kod Bika su Vukadinović (Metalac) i još jedan iz kluba Privrednik.

 

Što neko reče, bilo bi najbolje da su povadili utoke i međusobno se izrokali do poslednjeg (npr. Petrića koji bi onda izašao sam odande kao Steve Buscemi u Reservoir Dogs).

 

Sve u svemu, ništa što nismo očekivali a pride smo dobili transparentnu zabavu i vrhunski bal vampira. Jedino što me je ubedačilo, i to onako baš solidno, je angažman Moce Vukotića u jednoj od te dve bande.

Link to comment

Braćo, danas je bio jedan od naših praznika koji se slavio na našem stadionu. U to ime živeli, i da nam se vrate ona srećna vremena:

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...