Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Možda vredi 5 miliona obeštećenja ali ne vredi 5 miliona na potpis. U pitanju su dve različite stvari koje se različito vrednuju.

 

Kad je bre neki slobodan igrač dobio 5 miliona na potpis, u kom to lalalendu živi taj kreten od njegovog oca? Igrači se dogovaraju za platu i to je to, može da se ubaci neki bonus za sam potpis ali 5 miliona jbt, pa toliko mu neće iznositi zbirna plata na petogodišnjem ugovoru.

 

A to što Jovica misli da može da nastupi u fazonu: "Da je pod ugovorom dali biste 5M za obeštećenje tako da vam izađe na isto, samo što ćete da ih date meni" samo pokazuje o kakvoj dijaboli se radi.

 

slazem se, al jovica ocito misli da niko ne moze njegovog sina da dobije bez da njemu plati obestecenje. neko ce mu verovatno i platiti, samo ne moze da dobije bas 5 miliona. vec je poceo da smanjuje, pisalo je da je viljarealu trazio 8 miliona.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

slazem se, al jovica ocito misli da niko ne moze njegovog sina da dobije bez da njemu plati obestecenje. neko ce mu verovatno i platiti, samo ne moze da dobije bas 5 miliona. vec je poceo da smanjuje, pisalo je da je viljarealu trazio 8 miliona.

 

Ako ovako nastavi na kraju ce on da plati da mu sina potpise bilo ko. Zile vec 6 meseci ne igra, to je ogroman minus u njegovim godinama, svako dalje zajebavanje i produzavanje pauze samo ce ga jos vise ostetiti.

Edited by harper
Link to comment

slazem se, al jovica ocito misli da niko ne moze njegovog sina da dobije bez da njemu plati obestecenje. neko ce mu verovatno i platiti, samo ne moze da dobije bas 5 miliona. vec je poceo da smanjuje, pisalo je da je viljarealu trazio 8 miliona.

 

On kao vikendicu da prodaje ili gajbu od pokojne tetke. Ucitao cifru koja mu treba i tera.

Link to comment

Od 3 najveca talenta Zivkovica, Pantica i Radonjica, moze da se desi da sva 3 ne urade nista. Zivkovic verujem da hoce, ali ova dvojica tesko.

Radonjic u Cukarickom nema mesta u prvih 11, dao je dva gola, ali jedva ulazio na 10-15 minuta ili manje.

Pantic zadnju utakmicu odigrao u februaru za rezerve Vitesea.

Link to comment

nije redak slucaj da slobodan igrac trazi bonus za potpis. ranije se to uglavnom resavalo % od narednog transfera, al sad kad su mafiosi zabranili vlasnistvo trece strane ne znam dal je tako nesto izvodljivo. drugim recima, uzece jovica dobre pare, al tesko bas 5kk...

Link to comment

Ima bonus prilikom potpisa slobodnih igrača, nije neuobičajeno. Ili masna plata ili bonus uz nešto manju platu. Liverpul je matipu 3.8m funti dao bonus i valjda platu malo preko 100 k, dok mislim Milner nije dobio bonus ali plata 140k.

Link to comment

Ima bonus prilikom potpisa slobodnih igrača, nije neuobičajeno. Ili masna plata ili bonus uz nešto manju platu. Liverpul je matipu 3.8m funti dao bonus i valjda platu malo preko 100 k, dok mislim Milner nije dobio bonus ali plata 140k.

 

Samo što Benfika baš i nije Liverpul a i nije baš realno da će srpski talenat koji nije video terena pola godine zabosti najveći on-sign bonus u istoriji fudbala.

Link to comment

Kao i u svakoj drugoj trgovini, odlucice odnos ponude i potraznje. Maksimovic je pre prvenstva sveta otisao u astanu za 2kk, posle prvenstva rajkovic u makabi za 3, a grujic u lverpul za 6. Iz tog ugla gledano, 5kk nije preterano sumanuta pocetna pregovaracka pozicija...

Link to comment

ovi u drugoj najboljoj omladinskoj fudbalskoj školi treba jedan semestar da odvoje i da predaju slučaj jovice ž. i pantare

ili samo da zalepe jovicinu sliku po sred svlačionice i da napišu nije svako srđan đoković

Link to comment

i teniski klub partizan protiv vanrednog stanja u fk partizan.

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/34747/teniski-klub-protiv-vanrednih-mera-u-fk-partizan

 

Nego, da li neko može da mi bjasni šta se odjednom taj zečević uzjogunio oko partizana kada je sam već godinama ponavljao novinarima da neće da radi ništa više pri fk partizan, da ga ništa ne interesuje jer "radi privatni biznis". ?A sada ne da radi nego se uspinje, muva, uvodi neka ilegalna vanredna stanja... Pa kako to majku mu odjednom? Nema više para u gaspromu, pa rešio da očerupa onih 6-7 miliona što stiže od uefe? 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...