Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Rekao je onaj što je predsedavao na kraju da je sramota što nisu održali minut ćutanja na šta je Savo ustao i pričao kako je to njegova krivica, kako su započeli sednicu itd. Nisam se uključio na samom početku pa ne znam šta se dešavalo od starta.

Штета што се нису сјетили. Али као што рече др. ни код наше ни код ваше управи не треба имати илузије о људскости... :(
Link to comment

Porodica uspesnih! :fantom:

 

Možda će neki naredni premijer rešiti naš problem kao što je ovaj aktuelni rešio vaš.  :fantom:

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Kod mene na fejsu grobari vec kukaju kako Vucic namestio ovo da unisti Partizan :lolol:

nije vučić već šef njegovog kabineta

:fantom:

Link to comment

 

Саво Милошевић је на питање о „блиском сусрету” са Милошем Обућином одговорио:

– То је било око правних ствари.

:lolol:

Link to comment

Moze li neko u najkracem da pojasni ko je sa kim, protiv koga, ko iza koga stoji i za koga je stara garda (Tole, Djura, Cure)?

 

Probao sam da ispratim, ali ne ide. Unapred zahvalan.

Link to comment

Tolo je opunomoćio™ Zeca, Ćure je takodje uz Zeca kao i Vučelić i sva udbaška/SPS ekipa i naravno glumci/režiseri.

 

Ako ti se od toga baca pegla samo pogledaj suparnički tabor gde uz Bika nastupaju Djura, Savo i mladi lavovi. Mislim da su i tri člana skupštine iz redova Janjičara uz njih.

Link to comment

A koju funkciju u skupstini ima Radojica Bozovic?

 

Glas razuma!

 

 

Cek beowle, kako Zekin sofer na Bjekovicevoj strani?

Link to comment

Nisam video deo kad su Jabbi ukrali telefon. Tu bi svasta zanimljivo moglo da ispliva.

 

Kvalitetnih lopova ima sa obe strane pa su podjednake sanse da li je zavrsio u rukama pozicije ili opozicije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...