Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

ko je pobedio?

Ljubav  :wub:

 

otisli svi za Petricem

 

 

zeceviceva ekipa ima zajeb sto nema fizicku vecinu u sali vec baratju sa ovlascenjima.

 
Jos su probali da osvoje fizicku vecinu oduzimanjem prava glasa sto vecem broju nepodobnih. 
Edited by katamaran
Link to comment

zeka pobegao sa megdana,odlaže se obračun za mesec dana, sada će belolistićari da se nađu pred ogromnim pritiskomobe strane a zec i aktuelno rukovodstvo će verovatno pokušati da promene neke nelojalne članove skupštine pošto je očigledno da je izgubio većinu po prvi put u 30 godina

Link to comment

Ovlascenja su krajnje problematicna. Ne znam za ostale al Soskic pljuje Zecevica po medijima a ovamo mu daje ovlascenje da glasa umesto njega.

Link to comment

Ovlascenja su krajnje problematicna. Ne znam za ostale al Soskic pljuje Zecevica po medijima a ovamo mu daje ovlascenje da glasa umesto njega.

 

šoškić je izlapeo pre 10god. šteta reći za nekog tako ali realno istina

Link to comment

tačno sam znao da ovako nešto može da se desi, još pre mesec dana kada je bik izašao sa pričom da ima većinu, već tada je zec pobegao od skupštine do završetka prvenstva, sada je to ponovio i to će sjebati pripreme i prelazni rok on stavlja sebe u poziciju da odlučuje šta će biti sa parama od uefa-e oko 7 milki + eventualno neka kinta od prodaje igrača ovog leta

- ako bik pobedi za mesec dana (mada se ova lakrdija može ponoviti i tada) i postavi nekog drugog trenera i sd ta dvojica će imati nezahvalan zadatak da preuzmu tim u sred priprema i sa nametnutim igračkim kadrom i praznom kasom odnosno vezanim rukama u smislu izmena igračkog kadra

- recept za još jednu katastrofalnu sezonu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...