Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

,*-:-) dobar!!!

 

Odoh, ajd nek nam je sa srecom, tj. da nezasluzeno prodjemo dalje!

b9f580f204919837e98734cd2d16b309.jpg

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Nek nam je sa srecom veceras. Brasnjavi i Babo igraju utakmicu zivota i ponizavaju Batinu sredinu. Laganih 3 do 4 razlike, a onda na jesen Mesi, Alexis i slicni. Ipak je to nase drustvo, nas nivo :)

Link to comment

To je to, sad je sve u nogama nasih sokolova. Moja prognoza 4-0, jer sam na menadzeru dobio BATE tim rezultatom pa ono kao neko preglupo klinacko sujeverje. Ajmo groblje!

Link to comment

Rekoh sebi da ću danas da budem dobar vernik i da neću da mračim barem do 15. minuta utakmice. Podrška momcima, druge nemamo a i da imamo koji će nam. Svako može sve, pa može i Partizan. Još je Dr Moreira rekao da moramo verovati u san. Nada umire poslednja. Smrt nevernicima, allahu akbar. Idemo.

 

 

beowle neko ti je ukrao nalog!!!

 

 

AJMO CRNO-BELI OOOOOOOooooOOO 

 

zavidim vam svima na stadionu!!! da se derete i za mene!

Link to comment

Kukoč ako dodje, ima da puni naslovnice mentolskim slikama i izjavama, zanimljiv lik, korektan bek.

Ako nekog zanima a nema rts, prenosi i na satelitu OBN veceras.

Sretno komsije, igrao sam na vas prolaz po finoj kvoti.

 

via Tapatalk

Link to comment

Ajmo lozenje! Makar dok nam ne ucackaju gol.

 

Realno, 4-1. Brasanac na asistenciju Bozinova, Fabrisio glavom posle kornera, debeli Boza iz odbitka i Zivkovic iz kontre. Utesni za Bate Rodionov na asistenciju Petrovica.

Link to comment

 

 

 

majstori su me jebali ružno danas, ako ne zaspem do 22 biće spektakl. ako zaspem ujutru prvo čitam ovaj sveti topik.

 

srećno braćo i sestre*

alahu akbar

 

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

 

 

majstori su me jebali ružno danas, ako ne zaspem do 22 biće spektakl. ako zaspem ujutru prvo čitam ovaj sveti topik.

 

srećno braćo

alahu akbar

 

:Hail:

"Zaspem" je prezent glagola zasuti u prvom licu jednine.  Pretpostavljam da nemate nameru da u ove sitne sate nesto ili nekoga zasipate.

Link to comment

Banujte Rasejanog zbog korišćenja tuđeg naloga. I ovog što mu je nalog ustupio, naravno.

 

Ladno Babović jedini ima fotku, ostali nisu dostojni.

Edited by beowl
Link to comment

Banujte Rasejanog zbog korišćenja tuđeg naloga. I ovog što mu je nalog ustupio, naravno.

 

Ladno Babović jedini ima fotku, ostali nisu dostojni.

Не клеветај Расејаног, немаш чврсте доказе.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...