Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ne zna se. Moj tip je da Brašanac ide na DMC a da će da počne Kapiten ili Lukić napred

Logino , ali mali je problem sto kapiteten ima snage za evropski fudbal do polovine prvog poluvremena a Lukic je prezelen ...Na to sve treba dodati da im je partner na sredini Magic, sto cini hendikep koji je nemoguce ispeglati . Mozda stavi ziheraski Cirkovica na dmc-a ...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Ne zna se. Moj tip je da Brašanac ide na DMC a da će da počne Kapiten ili Lukić napred

i ja mislim da ce biti ovako.

 

medjutim moracu tu neko debelo da mu pomaže jer će jadni brašanac tu biti pod neviđenim pritiskom i dobijaće teške batine. opet ponavljam, plašim se da mu ne pukne film i dobije crveni, jer od svilenog i sporog babovića neće tu biti nikakve koristi. kad bi kiza stisnuo muda i sklonio makar u ovoj utakmici totalno nekorisnog babovića..

Link to comment

Uh, to mi se čini sve suprotno od ziheraški. Jevtovićev crveni bi bio mala maca za ono što Ćirković može da počini na toj poziciji. Mislim da nema dileme da će Brašanac igrati a da je dilema napred. Ko zna možda izostavi Božinova, gurne Abua u špic a Trujića levo. Inače se ja ne bojim toliko DMC pozicije, nisu mi Belorusi ništa spec prikazali tamo da bih se ja bojao da će oni baš da nam se šetaju tuda, više brinem na bokove i na neki kiks defanzivaca sa onim njihovim špicem koji je otprilike jedini pokazao da može ni iz čega da stvori nešto. Ali bojim se šta će da bude ako ne damo na vreme gol. To mi je recept za ispadanje. Bojim se kako će naš vezni red bez Brašanca napred sa Babovićem i Ilićem eventualno i tromim Božinovim da razbije njihovu odbranu.

Edited by theanswer
Link to comment

Tromi Bozinov koliko god bio neefikasan, opet veze par Belorusa za sebe i otvori prostor Abuu i Zivkovicu... U svakom slucaju gadno,previse rupa a moras da napadas...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

A sta ako ulozis 5 miliona i ispadnes u 3 kolu :D Maribor je prosle godine igrao dobro u LS, a ove ispali u 2 kolu.

Ne treba trositi tolike pare nego dovesti slobodne igrace za malo bolju platu, kao ove godine Abubakara i Bozinova koji jos nije u formi. Da su doveli jos levog beka i zadnjeg veznog mnogo bi lakse bilo. Jbg Lomic ispalio, a verovatno ce dovesti neko pojacanje sad posle Batea. Dzaba i pojacanja od 5 miliona, ako izvuces Bazel u 3. kolu, za to bi smo opet sanse da prodjemo imali mozda neki 30% i sa tim pojacanjima. Ovako na rizik pa sta bude :D

Пилићарење at its best.

Link to comment

Uh, to mi se čini sve suprotno od ziheraški. Jevtovićev crveni bi bio mala maca za ono što Ćirković može da počini na toj poziciji. Mislim da nema dileme da će Brašanac igrati a da je dilema napred. Ko zna možda izostavi Božinova, gurne Abua u špic a Trujića levo. Inače se ja ne bojim toliko DMC pozicije, nisu mi Belorusi ništa spec prikazali tamo da bih se ja bojao da će oni baš da nam se šetaju tuda, više brinem na bokove i na neki kiks defanzivaca sa onim njihovim špicem koji je otprilike jedini pokazao da može ni iz čega da stvori nešto. Ali bojim se šta će da bude ako ne damo na vreme gol. To mi je recept za ispadanje. Bojim se kako će naš vezni red bez Brašanca napred sa Babovićem i Ilićem eventualno i tromim Božinovim da razbije njihovu odbranu.

 

 

ja isto mislim da će trujić od prvog minuta pa posle kapiten zadnjih 30 minuta. sve ostalo mi nije logično

 

a mislim da se božinovu smeši izmena sa šaponjićem

Edited by twisted
Link to comment

ja isto mislim da će trujić od prvog minuta pa posle kapiten zadnjih 30 minuta. sve ostalo mi nije logično

 

a mislim da se božinovu smeši izmena sa šaponjićem

 

boldovani je u čačku bio baš loš. ne verujem da će ulaziti u igru.

Link to comment

I ja se slazem. Ova utakmica, protivnik i ulog su fantasticna prilika za mladog i drcnog fudbalera.

Njihova sredina tuce dobro ali jedan dobar i brz tehnicar moze izvuci par zutih ili eventualno crveni. 

Previse BATE igra na ivici prekrsaja.

 

PS.

Naravno sve ovo ne garantuje prolaz jer nasa odbrana i sredina igraju tako da je kvota da zavrsimo sa 10 igraca oko 1.10.  

Link to comment

I ja se slazem. Ova utakmica, protivnik i ulog su fantasticna prilika za mladog i drcnog fudbalera.

Njihova sredina tuce dobro ali jedan dobar i brz tehnicar moze izvuci par zutih ili eventualno crveni. 

Previse BATE igra na ivici prekrsaja.

 

PS.

Naravno sve ovo ne garantuje prolaz jer nasa odbrana i sredina igraju tako da je kvota da zavrsimo sa 10 igraca oko 1.10.  

nisam znao da si naš, partizanovac :)

Link to comment

A sta ako ulozis 5 miliona i ispadnes u 3 kolu :D Maribor je prosle godine igrao dobro u LS, a ove ispali u 2 kolu.

Ne treba trositi tolike pare nego dovesti slobodne igrace za malo bolju platu, kao ove godine Abubakara i Bozinova koji jos nije u formi. Da su doveli jos levog beka i zadnjeg veznog mnogo bi lakse bilo. Jbg Lomic ispalio, a verovatno ce dovesti neko pojacanje sad posle Batea. Dzaba i pojacanja od 5 miliona, ako izvuces Bazel u 3. kolu, za to bi smo opet sanse da prodjemo imali mozda neki 30% i sa tim pojacanjima. Ovako na rizik pa sta bude :D

 

Nekad je bolje i 30% protiv Bazela nego 5 % protiv BATE-a. 

 

Maccabi inace ima jeftiniji tim od nas.

Link to comment

Ono kad imaš stamotno kratku klupu a i ono što je na njoj je neupotrebljivo. I onda mi pričamo o realnim šansama da se ovo prodje...

 

dosta više tog reality check-a, sačekajte makar kraj drugog poluvremena  :mad:

 

imamo pravo valjda da se nadamo nekoj bajci, majku mu..

 

nego, jel može neki pool za sutrašnju tekmu? da vidimo ko veruje a ko ne veruje :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...