Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Al bas danas da se pojavi ova vest kad nesretni Petrovic treba da krpi sopstvene rupe po odbrani...

Pa jebiga, ako cemo iskreno njemu je svejedno. On ne zna pa ne zna. Mislim da ovakve vesti ne uticu na njegov doprinos igri koji je bio i ostao, nazalost, mizeran.

 

P.s. zavidim i tebi i svima ostalima koji cete biti na utakmici. :(

Link to comment

kaže prijatelj bugarin da nije loš, grize, srčan je , ovo-ono. i navijači ga vole. naravno, nije super kvalitetan, ali je OK.

 

Iz perspektive bugarske lige, moguće i da nije loš. Ipak, treba imati u vidu da je to liga 2 nivoa ispod HNLa i 1 nivo ispod JSLa.

 

Verujem da ga navijači vole, redovno tuče selfije ispod tribine i objavljuje na instagramu.

Link to comment

Meni ne bi bilo svejedno da na dan utakmice citam kako ce doci neki drugi lik da igra LS - LE umesto mene koji sam to izborio kroz kvalifikacije. Vrlo moguce da su bocni udari posto u zadnje vreme Bozinova prozivaju da je derpe, pustaju Artiljera na rts i da ne nabrajam dalje. Ako su ovi iz kluba dozvolili da tek tako kruzi prica o transferu onda su stvarno idioti. Mada, mozda ga to i motivise, ko zna.

Link to comment

Al bas danas da se pojavi ova vest kad nesretni Petrovic treba da krpi sopstvene rupe po odbrani...

 

Zašto bi to uticalo na Petrovića, njega ni Roberto Carlos iz najboljih dana ne bi mogao da istisne iz Partizanove prve postave.

Link to comment

Ako nije prilicno glup Petrovic kapira da mu uveliko traze zamenu, ona prica sa Lomarom i to... Ne verujem da ce ova prica sa hrvatom da posebno utice na njega. 

Link to comment

Iz perspektive bugarske lige, moguće i da nije loš. Ipak, treba imati u vidu da je to liga 2 nivoa ispod HNLa i 1 nivo ispod JSLa.

 

Verujem da ga navijači vole, redovno tuče selfije ispod tribine i objavljuje na instagramu.

 

 

 

To. Sad nam najviše treba novi Djani. Ima da gore i Beograd i Split.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...