Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Meni ne bi bilo svejedno da na dan utakmice citam kako ce doci neki drugi lik da igra LS - LE umesto mene koji sam to izborio kroz kvalifikacije. Vrlo moguce da su bocni udari posto u zadnje vreme Bozinova prozivaju da je derpe, pustaju Artiljera na rts i da ne nabrajam dalje. Ako su ovi iz kluba dozvolili da tek tako kruzi prica o transferu onda su stvarno idioti. Mada, mozda ga to i motivise, ko zna.

 

Pretpostavljam da su igrači sada u karantinu, u kome će ostati do početka utakmice. Tako da će (šokantna) vest o pregovorima uprave i Kukoča dopreti do Petrovića tek noćas ili sutra ujutru. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Aman bre ljudi sta vam je? Evo ja se bas nadam da ce ova vest dopreti do njega i da ce makar nesto bolje igrati jer gore od ovoga jednostavno ne moze.

Link to comment

crni djordje i dalje veruje: prvo s babovicem kao potencijalnim pozitivnim iznenadjenjem (da ga ne citiram  :naughty:), a sada da petrovic ne moze gore. moze  :cry:

Link to comment

Pretpostavljam da su igrači sada u karantinu, u kome će ostati do početka utakmice. Tako da će (šokantna) vest o pregovorima uprave i Kukoča dopreti do Petrovića tek noćas ili sutra ujutru. 

 

Jes ti ozbiljan? Misliš da im oduzimaju telefone, tablete i ostala pomagala u karantinu?

Link to comment

Pa sta moze vise gore? Da sutira u nas gol? Eventualno da napravi neki penal, pu pu daleko bilo. Ali mislim da je to nemoguce jer treba ispratiti protivnickog fudbalera do 16m a u 99% slucajeva ga vec pretrche, ili cuva protivnickog igraca na 5 metara od sebe.

Edit: odgovor na nebojsin post.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sp-stefan-babovic.jpg

 

 

Рече му Симон Петар: Господе, куда идеш?
Исус му одговори: Куда ја идем не можеш ти сад ићи за мном,
али ћеш после поћи за мном.

 

Лагано корача Христос, драга браћо. Он бира место где ће стати својом светом ногом, јер он неће да стане у крв. Он бира уске стазе на земљи, стешњене грехом, јер он не може да иде широким имањем греха. Он се провлачи између разбојника, гуран њиховим лактовима, јер он мора да се пробије напред.

Гле, долази Христос међу нас као гост, рецимо, и пита нас за пут!

„Покажите ми пут без крви, без греха и без разбојника!”.

Какав би му одговор могли дати? Где би нашли пут, достојан стопа Његових?

 

 

Ajmoooo!

 

 

 

Link to comment

^^

Isto to su rekli Z.Mitrovic i M.Maric...

p.s. Jos 210 minuta!

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Rekoh sebi da ću danas da budem dobar vernik i da neću da mračim barem do 15. minuta utakmice. Podrška momcima, druge nemamo a i da imamo koji će nam. Svako može sve, pa može i Partizan. Još je Dr Moreira rekao da moramo verovati u san. Nada umire poslednja. Smrt nevernicima, allahu akbar. Idemo.

Link to comment
beowl, on 26 Aug 2015 - 22:53, said:

 

Allahu akbar, još prilikom žreba sam spoznao da nemamo ni promil šansi pa sam sebe poštedeo bilo kakvog nerviranja. Samo potpune neznalice, teške naivčine i individue sklone "verovanju u snove" su mogle da pomisle da bi ova šarena laža koja se zove FK Partizan, taj zlosrećni skup šminkera, levata i balvana lišenih bilo kakve kreacije i sportskog umeća, bila u stanju da se suprotstavi superiornom rivalu iz Belorusije. Drago mi je da sam na vreme prozreo kakva smo prevara i sa gnušanjem dostojnim opatice iz XIV veka okrenuo glavu od šačice bednika koji su večeras istrčali na nazovi travu našeg raspalog stadiona. Luzeri bili i ostali. Iskreno mi je žao svih onih koji su pomislili da Partizan može bilo šta da uradi večeras, jednostavno nisu imali ovakvu intuiciju i njuh da u samom začetku razluče kako će se stvari odvijati. Jbg, može biti samo jedan.

 

Post iz budućnosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...