Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Kad je vec veselo, mogli bi nasi da se angazuju oko Mutua i Adrijana..

Placali bi ih u bonovima za splavove, bili bi giga atraktivni a ni prolece u evropi ne bi bilo daleko..

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

podržavam loženje. bucko fakat zna lopte, sad dal će proći kao eduardo, kleo ili škuletić ostaje da se vidi. iskreno se nadam da je shvatio na primeru ivanova da posle nas postoji šansa da marne još koju kintu i da će dati sve da je iskoristi. jsl igraču takvog kalibra dođe idealna sredina za nabijanje samopouzdanja, a evropa je kocka. kako za nas što smo ga doveli, tako i za njega što nas je odabrao.

 

valjda će da padne na crno

Link to comment

 

 

meće bucko i levom i desnom

 

 

nevazo da li je bucko ili ne. krenimo od osnovnih fudbalskih zakona a to je da igrac mora biti u stanju da pogodi loptu nogom. stopalom. ako moze to onda neka ga stave da kampuje pred 16tercom, pa onda polako...

Edited by Krampa
Link to comment

Vidim da na prozivci nema brasanca i smarkovica. Da li oni stvarno odlaze?

 

S druge strane, nazalost, kod nas su jos uvek ostojic, ivan petrovic, babovic, nenad marinkovic, luka, kojic...kad bismo barem jos dvojicu-trojicu utopili negde, nekome, bio bih zadovoljan.

Sa ovim bugarinom prolazimo sigurno 2.kolo, a za trece moracemo da se otvorimo da kupimo makar jednog solidnog ofanzivnog veznog, ali i da ne prodajemo (mada je vec prodat u delove), odnosno da ostane makar do januara, zivkovica.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

brašnjavi ima obaveze prema savezu™ nema ni bandalovskog, b. ilića nadam se da i oni kasne iz istog razloga

Link to comment

brašnjavi ima obaveze prema savezu™ nema ni bandalovskog, b. ilića nadam se da i oni kasne iz istog razloga

Prerano sam se ponadao... Da li imas info hoce li biti neko-negde utopljen sa mog spiska+brasnjavi? Da sve te sitne parice skupimo na jedno mesto i kupimo jos jednog dobrog igraca ali sredine terena, koji je trenutno u krizi identifikacije, kao ovaj bugarin?

Ko ima najvece sanse sa mog spiska? Pricalo se po novinama da zele da utope negde kojica i da se zahvale ostojicu i luki..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

možda ih uvale matijeviću. to ni oni ne znaju, kojara i luka da imaju imalo mozga shvatili bi da se na njih ne računa ozbiljno. sad da li ima interesovanja to znaju vezura i vučela :isuse:

Link to comment

Pričao sam danas sa nekim Bugarima i prvo mi je bilo drago što su već znali za transfer, ali me zabrinulo jer su rekli da je Božinov eventualno dobar za brisanje poda ili tako neki posao :(. S obzirom da je došao kao free agent, cene da je noćni život beograda ima dosta sa motivacijom božinova da potpiše

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...