Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Meni je samo zao sto ce ova tri klinca zbog kojeg vredi gledati fk partizan otici.

 

(saponja, zile i panta)

 

Neka barem izmole da ostanu jos jednu sezonu eto tek tako da se izigraju. :(

Link to comment

sledece godine u ovo vreme bice kuknjava sto Smiljanic odlazi jer su mu kao alternativu nasli nekog jos grdjeg.....za dve godine ce biti kuknjava sto taj grdni odlazi jer.....i tako

 

u svakom slucaju evropski performans Partizana iz ove sezone delovace kao rapsodija i sitan vez u odnosu na ono sto priprema napredna djubrad za predstojeci ciklus.

Link to comment

šta fali Loli, čovek nije igrao dve godine, uželeo se, ima da grize. dobro, nije prošao probu u Ujpeštu, al mnogi velikani i legende nisu, pa šta.

 

inače se piše da nam je ponuđen Božinov, al mi hoćemo bolje. ipak to nije jedan nivo Kojića, Fofane, Vašingtona, Perića, Markovskog, Vukelje. samo  najbolje za Partizan. za cenu ne pitamo, a ako je ima odmah odustajemo. Božinov ima taj kvalitet da je slobodan, ali ipak je on iskustvo sticao po nekim Italijama i Engleskama. nema on taj JSL instinskt jednog Spalevića ili virtuoznost Radeta Veljovića

 

nama treba neko ko hoće po svaku cenu kod nas, od malena je maštao o tome, pride mora da bude ekstra klasa a da ne košta, za platu da ne pita i da ga se može prodati posle šest meseci. ili još ranije, malo investicionom fondu, koji procenat ćaletu, tetki i strini, sitna naknada menadžeru, da ne budemo stipse, a sve te stotine evra koje preostanu kad se svi namire da idu isključivo klubu.

Edited by Ted
Link to comment

naravno da mi skotovi neće ogaditi praćenje Partizana, ali priznajem da mi je naporan i površan vizuelni kontakt sa tim likovima.....da ne pričam o nevolji sa čitanjem njihovih stavova i ideja.

Link to comment

ja moram da priznam jedva čekam da počne sezona, bez obzira na svinjara, vezuru, lolaru i ekipu

:(

Осоколило те Толето.

Link to comment

najvise me raduje sto sale ostaje u partizanu i sto ce nastaviti da mentorise medjika babu, clana idealne petorke prvenstva i najboljeg veznog igraca lige (po misljenju kolega koji su glasali za njega). ocekujem da medjik babo eksplodira na evropkskoj sceni.

Link to comment

najvise me raduje sto sale ostaje u partizanu i sto ce nastaviti da mentorise medjika babu, clana idealne petorke prvenstva i najboljeg veznog igraca lige (po misljenju kolega koji su glasali za njega). ocekujem da medjik babo eksplodira na evropkskoj sceni.

takoe
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...