Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Ne želim da mračim i svakako je bolje Božara nego Kojara ali imam neki osećaj da mora da postoji razlog što mu je u 29-oj jedina opcija bio Partizan. Možda malkice previše voli splavove ili tako nešto.

Link to comment

Ne želim da mračim i svakako je bolje Božara nego Kojara ali imam neki osećaj da mora da postoji razlog što mu je u 29-oj jedina opcija bio Partizan. Možda malkice previše voli splavove ili tako nešto.

Po slici bi se reklo da ne vadi belo iz mortadele... No, tu je vrhunski stručnjak Milinković koji će na nikad jačim pripremama, dovesti ovog bucka u tip top formu...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Ne želim da mračim i svakako je bolje Božara nego Kojara ali imam neki osećaj da mora da postoji razlog što mu je u 29-oj jedina opcija bio Partizan. Možda malkice previše voli splavove ili tako nešto.

ma jok ima morsku bolest, smeta mu ljuljuškanje

nikoleta-i-valeri-pak-shte-se-jenim-1876

 

 

 

SOFIJA - Napadač Sportinga Valerij Božinov razvodi se od supruge Nikolete Lozanove. 

Nikoleta je proglašena za "Plejboj" zečicu 2006. godine, a trenutno je jedna od najseksepilnijih bugarskih manekenki.

 

"Osećaji su još vrući. Emocionalno sam uništen", priznao je Bojinov, koji je istakao da nikada neće da pristane na razvod.

 

Bugarski mediji navode da je razvod zatražila Nikoleta jer ju je Valerij prevario sa drugom.

 

Napadač Sportinga i njegov bivši prijatelj i golman Verone Niki Mihajlov su svojevremeno razmenili bračne partnere. Valerij je bio u braku sa poznatom pevačicom Alisijom sa kojom ima sina. Nikoleta je sa druge strane bila verenica Nikija Mihajlova.

 

Valerij se potom oženio sa Nikoletom, a Niki sa Alisijom. Puklo je potom prijateljstvo između dvojice bugarskih igrača. Valerij nije ostao veran već je nastavio da održava seksualne odnose sa Alisijom, a kada je Nikoleta saznala za preljubu uzvratila je istom merom. Kada se za to saznalo došlo je do razdora između bračnog para Bojinov.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ne želim da mračim i svakako je bolje Božara nego Kojara ali imam neki osećaj da mora da postoji razlog što mu je u 29-oj jedina opcija bio Partizan. Možda malkice previše voli splavove ili tako nešto.

Pa... da. Mislim, i dalje ima dovoljno talenta da bude jedan od najboljih napadaca u ligi, ali jebiga, on je najbolji fudbal igrao kad je imao 17 u Lecceu, od tad nije bas bio zapazen™. I djeluje da mu jednostavno puca za fudbal. 

Link to comment

ne vidim razlog za loženje na bojinova, sve što je on odigrao to je ono u lecceu kad je bio klinac od 18-19 godina. a to je bilo pre 10+godina. poslednjih 5 godina nisam uopšte čuo za njega. mada, našu ligu verovatno može da odigra i jednom nogom, ali za evropu baš i nisam ubeđen. nadam se, o kako se nadam, da grešim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...