Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

pet, bez tog brazilca veznjaka kog planiraju da dovedu. mislim da se grbić i volkov računaju kao domaći

slo x 2, bg x2, bra x1

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

nije bandalovski nego volkov kojem je istekao ugovor i najverovatnije ga ne produzava. ilic slo se prodaje zbog "debljine" ugovora.

simovicu, koliko je siguran info oko dolaska abubakara? da li to znaci da odlazi i kojic?

Link to comment

ne znam koliko je ozbiljno nemam insajdera

:(

 

navodno smo zagrizli, a valjda i slina može da mu završi™ pasoš

Link to comment

Imamo mi puno stranaca.....u smislu da im je strana igra koju igraju. Ja bih tu uveo ogranicenja, pasos nebitan ali moze max. 3 drveta u prvih 11.

Link to comment

ajde bre nikad niste zadovoljni, vidite da uprava napada proleće u LŠ

tananananananana

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

koliko je siguran info oko dolaska abubakara? da li to znaci da odlazi i kojic?

 

odlazak Koje ne bi trebao da bude uslovljen bilo čime. na žalost, dečko nema kvaliteta da bude ni rezerva rezerve u Partizanu.

 

mislim da i ove godine ide oprobani recept, koji mi diže pritisak svakog leta, sa zadržavanjem nekih igrača dok traju evro kvalifikacije. čim se završe kvalifikacije, bojim se da ostajemo bez Živkovića i Šaponjića. bez ovog prvog možda ostanemo i odmah.

 

ono što je dobro, za sada, jeste da u pripreme ulazimo sa popunjenim mestima u odbrani. to je retko bivalo, a nadam se da će tako i ostati.

 

ono što nije dobro, to je da u pripreme idemo sa jednim napadačem (Koju ne računam sve i da ostane, Šaponju sam već prežalio). ono, napredak je golem jer je taj jedan Božinov a ne Kojić, ali generalno nije dobro, potrebna su još dva komada. al ne statisti u kukuruzu nego koji mogu da igraju....ono....da igraju na način koji ne podrazumeva duševne patnje gledalaca.

Link to comment

Bilo bi idealno da dovedemo abubakara, obezbedimo pasos i uzmemo nekog novog saponjica iz omlad.pogona kao treceg napadaca. Dovedemo jos tog ofanzivnog veznog iz brazila i onda bi mogli da pevamo pesnu "nananana sad nam je mnogo lakse, manje nerviranjaaaa"

 

Samo ne znam da li bi i ted bio zadovoljan ovim scenarijom? Mozda jos neka kupovina?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

vise bih voleo da vidim Stojiljkovica nego Abubakara, plus Ivanic da dodje, Saponjic da ostane, i da se nadje dobra zamena za Zivkovica.

 

to bi onda bio pristojan tim.

Link to comment

vise bih voleo da vidim Stojiljkovica nego Abubakara, plus Ivanic da dodje, Saponjic da ostane, i da se nadje dobra zamena za Zivkovica.

 

to bi onda bio pristojan tim.

 

ne bi ti ivanić markinjoš i trujić bili dobra zamena za živkovića?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...