Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Samo da Vas podsetim, pa i ove iz uprave ako uopste ikada citaju forume, da, ako i stignemo do zadnjeg kola Lige Evrope (u sta cisto sumnjam) skoro sigurno necemo biti nosioci. A

 

A sad mozemo da nastavimo dalje sa pojacanjima iz Napretka ili Kolubare...

 

I jedna lepa vest: Sasi Markovicu je istekao ugovor i trener je rekao da on sigurno nece igrati sledece sezone u partizanu, kao i Volkov. Zato mu (markovicu) tako uzurbano i traze klub. Vidim spominju se i jos neki klubovi osim ovog iz Izraela. Inace Stojic nam "preti" da cemo ostati i bez Brasanca jer: " Nemojte da Vas iznenadi ako Brasanac dobije fantasticnu ponudu i najbrze ode iz Partizana od svih" :lol: Molim te, iznenadi nas.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sad sam pogledao pravu listu i stanje je prakticno isto. U trecem kolu takodje niste nosioci, trenutno ste 2. ili 3. ispod crte. Da bi bili nosioci, mora da ispadne u drugom kolu neko od nosioca ili onih koji su ispred vas a nisu nosioci- Steaua, Seltik, APOEL; BATE, Ludogorec, Dinamo ZG, Maribor, Makabi i sampion Poljske (LEgija i Leh imaju bolji koeficijent od vas, a trenutno su prvi i drugi, a Jagjelonija je slabija, ali trenutno kaska 2 odnosno 3 boda za ove dve vodece ekipe a jos dva kola do kraja).

Edited by adasevic
Link to comment

žreb za treće kolo je pre revanša mečeva 2 kola, tako da nemamo ni teoretske šanse da budemo nosioci u 3 kolu, jedino može da se ponovi neka artmedija koja će eliminisati seltik u 2 kolu pa da igramo sa nekim iz šešira nenosioca

Link to comment

Kakav je ovaj jevtovic iz novog pazara? Decko bas hoce samo kod nas..valja li necemu ili je novi brasanac,smarkovic,luka?

Link to comment

džaba smo se nadali da će odrešiti kesu za neke igrače i pokušati da napadnu 14 miliona.

 

ne znam zašto bi volkov smetao kizi, za mene je on skroz kul

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...