Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

iako su nam šane negde oko 30% ja verujem da ćemo nekako proći. verujem u neku neočekivanu silu koja se iznenada pojavljuje i rešava stvar :)

 

ode racio dođavola, jbga :)

Link to comment

Ono kad imaš stamotno kratku klupu a i ono što je na njoj je neupotrebljivo. I onda mi pričamo o realnim šansama da se ovo prodje...

bandalovski, lukić, ilić, šaponjić nisu baš sramotni

 

ne znam šta da mislim o sutra. bate nije skup vanzemaljaca, mislim, da ako ovi naši odigraju 10% bolje na pojedinačnom nivou, sa više trčanja, čvrstini u duelima, koncentraciji imali bi čemu da se nadamo.

 

bate je imao igrača više 45 minuta i dali su gol iz našeg kiksa. nije to bila neka wooow igra. ako sutra bude 11 na 11, zašto da ne

 

sve je u rukama(nogama) ovih naših paraplegičara, što i dalje ne znači da bate nije favorit za ulazak u lš.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

bandalovski, lukić, ilić, šaponjić nisu baš sramotni

 

ne znam šta da mislim o sutra. bate nije skup vanzemaljaca, mislim, da ako ovi naši odigraju 10% bolje na pojedinačnom nivou, sa više trčanja, čvrstini u duelima, koncentraciji imali bi čemu da se nadamo.

 

bate je imao igrača više 45 minuta i dali su gol iz našeg kiksa. nije to bila neka wooow igra. ako sutra bude 11 na 11, zašto da ne

 

sve je u rukama(nogama) ovih naših paraplegičara, što i dalje ne znači da bate nije favorit za ulazak u lš.

 

da, ovo boldovano se nekako brzo zaboravilo. a imali smo i mi šansu pet minuta pre nego što smo primili gol, da povedemo. 

 

i da, tačno je da nisu neki veliki fudbalski znalci, samo su kompaktni, složni, igraju kao tim. to je, uz veliku borbenost, njihova jedina prednost. naša je u pojedinačnom kvalitetu fudbalera za koje se stvarno nadam da će nekako odneti prevagu.

 

naša šansa: brzanci trujić, lukić, abubakar i živković.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

da, ovo boldovano se nekako brzo zaboravilo. a imali smo i mi šansu pet minuta pre nego što smo primili gol, da povedemo. 

 

 

 

 

 

Bas tako. Radije bih da jurimo 0-1 na JNA nego li da u Belorusiji branimo hipotetickih 1-0 iz Beograda u mecu u kom smo imali igraca vise dobrih 50 minuta.

Link to comment

imamo pravo valjda da se nadamo nekoj bajci, majku mu..

 

Bajka je proci BATE?! :lol:

 

Jbt, da sam ja ovo napisao kukali bi moderaciji da patkometrisem...

Link to comment

bate će igrati čvrsto, u sredini na granici faula, plitko bez prevelikih odvajanja linija i sa mnogo trčanja. tu možemo samo da pariramo podjednakom čvrstinom u duelu i za trunku više trčanja.

nadam se da ćemo uspeti da ih bušimo po strani tu smo u prednosti. koncentracija u realizaciji, za razliku od prvog meča.

i to je to.

Link to comment

da li neko zna koliko bi mogla da košta pozajmica medojevića iz ajntrahta? ne bi bio loše rešenje da se pokrije to mesto zadnjeg veznog, pored jevtovića. 

Link to comment

BATE ce igrati agresivno i tuci ce vas prvih 15 min, dok sudija je stvori kriterijum i dok vas ne prodje euforija i zelja za brzim golom. Posle tih stihijskih napada u prvih 15ak minuta sledi jalova inicijativa i opasne kontre BATE-a.

Gol cete dati sredinom drugog, a posle produzetka i penala... to je vec lutrija, tu je sve moguce!

 

Srecno veceras!

Link to comment

po hotsportu medžik ide ispred odbrambene linije, a kapiten ispred njega

 

živković-vulićević-balažic-fabrisio-petrović-babović-brašanac-ilić-živković-abubakar-božinov(šaponjić)

 

 

mijaljević on

bate nema pobedu na 12 poslednjih eu gostovanja, nikad nije ispao u plej ofu

mijaljević off

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...