Jump to content
IGNORED

Crvena Zvezda - Cedevita, Finale ABA lige


radisa

  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vlada Kuzmanović pojma nema. Ali blage jebene veze. Šteta, mislio sam da je kulji lik.

citavu sustinu kosarke je sveo na to koja ekipa ce napraviti vise faulova i time nametnuti... nesto.

 

cudne su utakmice zvezde ove sezone, isto kao sto sam u evroligi uvijek bio ubijedjen da cemo izgubiti one u kojima protivnika stignemo i prestignemo u nekom trenutku, tako veceras nisam imao strah ni u jednom trenutku da cemo da dobijemo iako smo poradjali poene i dva najbolja igraca padala od umora. to je valjda taj neki kvalitet.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    89

  • MiddleClass

    43

  • ljakse

    42

  • Timmi

    33

Ufff... Baš je nedostajao Zirbes, bez obzira na vrhunsku predstavu Bobana. U oba meča su nam eliminisali spoljnu liniju, ali smo iz razbili unutra, što je potpuno suprotno od onoga što sam očekivao. Ne bi bilo loše da se Nemac vrati za meč u sredu. Odradio je samo prvi vežbu zagrevanja da bi se nakon toga preselio na klupu. Malo je štedeo na opterećenju noge dok se zagrevao, ali je potpuno normalno hodao.

Link to comment

Naravno da bi Partizan dobio seriju protiv Cedevite. Zvezda je liga iznad, Partizan ovakav nikakav je najbolji tim ostatka te tuzne lige.

 

plus milion. ovakvu zvezdu bi dukljaninov ratnicki partizan nakantao veceras sa 20 razlike. cedevita igra ko zvezda kad bi joj crnce i bobija zamenio sa par jacih mega igraca.

Link to comment

Cedevita je najbolji ti ostatka lige, kakav partizan sa 2,5 normalna igraca.

 

Koliko normalnih igraca ima Cedevita?

 

Ta dva tima su zavrsila sezonu sa isto pobeda iako se Partizan sastavio tek na pola lige. 

Link to comment

Partizan je daleko od tima, a kamoli najboljeg. Skrpljeni bez plana i koncepcije. Cedevita je bolja nego prošle godine, a Partizan je slabiji. Plus imaju dve Evrolige iza sebe

Link to comment

plus milion. ovakvu zvezdu bi dukljaninov ratnicki partizan nakantao veceras sa 20 razlike. cedevita igra ko zvezda kad bi joj crnce i bobija zamenio sa par jacih mega igraca.

 

Samo onaj mali jeb koji jebe nase kokoske je to sto Partizan ne moze da natera Zvezdinu spoljnju liniju da igra ovako lose jer u vecem delu utakmice ne mora da udvaja Bobija. Bezveze potcenjujete Cedevitu koja je dosla u Beograd odmah nakon gostovanja u Podgorici i naterala Zvezdu na hrkljush u obe utakmice. Taj famozni Dukljaninov ratnicki Partizan se pokazao ratnickim samo na konferencijama za stampu, u udarcima u jaja i prikenjavanju sudijama, Cedevita igra sto puta smisleniju i organizovaniju kosarku. Ova serija je daleko od gotove a sve i da pobedimo u tri utakmice ocekivano igramo (u kosarkaskom smislu) teze utakmice nego u polufinalu, samo su tenzije van parketa manje pa sve to izgleda drugacije.

Link to comment

Koliko normalnih igraca ima Cedevita?

 

Ta dva tima su zavrsila sezonu sa isto pobeda iako se Partizan sastavio tek na pola lige.

Da, ali je cedevita uporedo igrala EL/EC, skoro duplo vise utakmica ove sezone, partizan je igrao jednu utakmicu nedeljno u aba.

Link to comment

kako kome, mene stvarno zabavlja ideja da smo izasli protiv grobara da igramo bez cirbesa, jovica, dzenkisa, mwilla i radonje, i smesno mi je kada zamislim da smo ih u takvom scenariju dobili.

Link to comment

Da li je moguce da se ovde prica o tome sta bi Partizan radio protiv Cedevite :isuse:

 

 

Inace veliki hail za komentatora na RTCG, super lik, navlaci za nas gore od Kuzme i Ilije zajedno a ko fol je toboze neutralan :P Pride nema ni reklama, u tajmautima pustaju full spiku jednog pa drugog trenera. Kompletan ugodjaj.

Link to comment

kako kome, mene stvarno zabavlja ideja da smo izasli protiv grobara da igramo bez cirbesa, jovica, dzenkisa, mwilla i radonje, i smesno mi je kada zamislim da smo ih u takvom scenariju dobili.

Добили смо их без Бобија :fantom:

Link to comment

Inace veliki hail za komentatora na RTCG, super lik, navlaci za nas gore od Kuzme i Ilije zajedno a ko fol je toboze neutralan :P Pride nema ni reklama, u tajmautima pustaju full spiku jednog pa drugog trenera. Kompletan ugodjaj.

Stari je Šofro zvezdaš.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...